Barion Pixel

KoncertBooking: #BackstageSztorik, 7. rész: Fernbach Erika (Majdnem Híres Rocksuli)

belföld - 2024.11.22

#BackstageSztorik, 7. rész: Fernbach Erika (Majdnem Híres Rocksuli)

Folytatódik #BackstageSztorik elnevezésű interjúsorozatunk, amelyben a szakma legrelevánsabb háttérembereit szólaltatjuk meg. Menedzserek, technikusok, turnémenedzserek, rádiósok, szerkesztők, producerek, kurátorok, dalszövegírók történeteit ismerhetitek meg ezekből a rendhagyó epizódokból. Soron következő alanyunk Fernbach Erika, a Majdnem Híres Rocksuli programmenedzsere, akit az iskola céljairól, oktatási programjairól, a zenei menedzserek és live események jelenéről, illetve jövőjéről is kérdeztünk.

Mesélj egy kicsit a Majdnem Híres Rocksuliról, illetve arról, hogy te hogyan lettél edukációs programmenedzser az iskolában? 

A Majdnem Híres Rocksuli 2008-ban alakult, akkor még egy popkulturával, médiával és zenei újságírással foglalkozó képzésként. Volt egy pilot kurzus, és az alapítók az első próbálkozás sikerén felbuzdulva belevágtak a zenei menedzsment képzés szervezésébe, amely Magyarországon akkor még semmilyen formában nem létezett. Ekkor kapcsolódtam be a szervezési munkálatokba, a képzés akkreditációs folyamatát intéztem. Én tulajdonképpen jó időben voltam, jó helyen. Kezdő egyetemistaként az MHRS alapítóival (Bihari Balázs, Forrai Krisztián, Németh Róbert és Réz György) dolgoztam együtt a Sziget Irodában, egész pontosan a Sziget.hu szerkesztőségében. Amikor elindult a képzés megszervezésének a háttérfolyamata, akkor engem vontak be segítségképpen, hiszen addigra már a mindennapi munkánk és életünk egybefonódott. 

A Majdnem Híres eléggé unikális és kissé őrült dolognak is tűnt akkoriban, így engem azonnal behúzott. Sokan nem értették, hogy mit szeretnénk, kaptunk kis mosolygásokat, időnként nyílt megmondásokat, hogy miért csináljuk ezt az egészet, a zenében nincs pénz, nincs jövő, nem lehet ezt jobban csinálni, miért mondjuk a tapasztalatlan zöldfülűeknek azt, hogy ez egy szakma?

Míg tőlünk Nyugatabbra a művészeti képzések elengedhetetlen része a music business studies, sőt, külön szakként is létezik és tanulható, addig nálunk mindenki a saját bőrén tanulta ki ennek a szakmának a csínját-bínját, és a leginkább döntő az volt, hogy ki-kit ismer, milyen beágyozottsága van, mit iszik a pultnál. Sokan nem is gondoltak erre szakmaként, a zeneipar, mint szakkifejezés is csak az utóbbi tíz évben jelent meg a szakmai- és közbeszédben. 

Szerinted miért fontos a zenei menedzser képzés ma Magyarországon, illetve mik azok a dolgok, amire kiemelt figyelmet fordítotok az oktatás során ezeken a programokon?

A zeneiparra mindig is jellemző volt, hogy zárt klikkek, kis körök mozgatják és hoznak döntéseket, nehéz bekerülni ebbe a közegbe. Mi a kezdetektől fogva abban hiszünk, hogy esélyt, tudást és információt kell adni a zene és a zeneipar iránt érdeklődő embereknek. Nem lehet egy zárt elefántcsonttorony a zeneipar. Az, hogy valaki zeneileg képzett, mindig is kevés volt ahhoz, hogy sikeres legyen. A siker összetevőjének csak egy része a zene és a tehetség. Nagyon sok olyan háttértudás és ismeret szükséges hozzá a zeneipar működéséről, ami nélkül elképzelhetetlen, hogy egy produkció működjön. Ráadásul ez az ismeretanyag az elmúlt évtizedekben nagyon komplexszé vált: míg régen a kiadóknak kb négy dolgot kellett jól csinálniuk, hogy befusson egy előadó, ma már produkció mögött dolgozó menedzsmentnek nagyjából 40 dolgot kell profin és kimagasló színvonalon elvégeznie. Tehát a zeneipar működése is bonyolultabbá vált, ezért, aki ezen a területen akar dolgozni, muszáj képeznie magát és a megfelelő háttértudást megszereznie. 

Minden produkció sikerének más és más a mércéje. Lehet, hogy egy előadó egy kis szubkulturális közegnek játszik pár száz ember előtt, vagy épp megtölti a Puskás Arénát, vagy egy zenekar egy niche francia jazzfesztiválon játszik több ezer ember előtt. Egy azonban minden esetben közös: a háttérben profi munkának kell folynia. A szakma tudásszintjének emelése elengedhetetlen ahhoz, hogy a magyar produkciók és a hazai zenészek elfoglalhassák a kulturális színtéren azt a pozíciót, amit a tehetségük és zenei képzettségük alapján teljes joggal megérdemelnek. Egyszerűen jobbak a zenészek, és fontosabb a magyar könnyűzene, mint ahogy jelenleg a magyar társadalom és a hazai- és külföldi zenei piac értékeli ezt a szcénát. A Majdnem Híresben azon dolgozunk, és azért képzünk fiatal, zeneiparilag up-to-date tudással rendelkező szakembereket, hogy ezért a célért dolgozzanak és ezt hosszútávon, talán évtizedek alatt, de elérjük. 

A képzés során kiemelt figyelmet kap a gyakorlatorientált tudás átadása, a best practice-ek megismerése, olyan információk és háttéranyagok megismertetése és elsajátítása, amelyek nélkülözhetetlenek az első lépesekhez a zeneiparban. A lényeg, hogy ne csak és kizárólag lexikális tudást szerezzenek a hallgatók, hanem megkapják azt a tudáshalmazt, ami a zeneiparról rendelkezésükre áll, és megpróbáljunk a valósághoz közelíteni: akár példákkal, esetjátékokkal, projektmunkával vagy terepmunkával rendezvényeken, koncerteken, fesztiválokon.

Meglátásod szerint milyen kihívásokkal és lehetőségekkel szembesülnek a menedzserek napjainkban? Mi változott ebben a tekintetben itthon az elmúlt években, évtizedekben?

Ma a legnagyobb kihívás a zeneipari szakemberek számára, hogy a digitális zajból kiemeljék az előadókat, hogy képesek legyenek megmutatni, hogy mitől lesz egyedi és más a zene, és miért épp azt a dalt hallgassa meg a hallgató és ne a millió egyből a másikat. Nagyon nehéz, kihívásokkal teli és sokszor szorongató ez a helyzet. A hangrögzítés és a zeneterjesztés ma már könnyebbé, gyorsabbá és a korábbi évtizedekhez képest jóval olcsóbbá vált, így naponta több százezer zene kerül fel a platformokra. Ezeken a felületeken kell „elkapni” a hallgatót, és pár másodperc alatt valami olyat mutatni, olyan üzenetet eljuttatni hozzá, amitől elindítja a dalt a lejátszóján.  

Régen az előadók azért küzdöttek, hogy valaki felfedezze őket, stúdióba mehessenek és rögzíthessék a dalaikat. Ma már nem olyan nagy dolog felvenni egy számot, és feltenni valamelyik platformra. A kihívás az, hogy a zene a fragmentált piacon megtalálja a célközönségét, a több száz csatorna valamelyikén eljusson a hallgatóhoz. Meg kell teremteni egy erős elköteleződést, hogy utána a hallgatóból koncertjegy vagy merchandise vásárló legyen, mivel a produkció elsősorban így juthat nagyobb bevételhez, nem pedig a rögzített hangfelvételek eladásából, mint ahogy az a 2000-es évekig történt. 

A világjárvány után új erőre kaptak a zenei fesztiválok, ezzel együtt ez a szegmens is átalakulóban van. Az intézményetekben Fesztiválakadémia mesterkurzus is indul – ti miért tartottátok fontosnak ennek létrehozását, és mire készít fel pontosan ez a program?

A Fesztiválakadémia egy speciális mesterkurzus, ami a live iparág egyik szegmensével foglalkozik. A Majdnem Híresben van egy zenei menedzsment képzés, de mindig is több mesterképzés volt, amelyek a zeneipar egy-egy kiemelt területével foglalkoztak. A 2000-es évektől kezdve teljesen átalakult a zeneipar: míg a korábbi évezredben a rögzített hangfelvételek eladásából származott a zeneipari bevételek döntő többsége, - amelyek jórészt a lemezkiadókhoz folytak be- , a digitális korszakban a zeneipar új húzóágazata a live iparág lett, azon belül is a fesztiválok váltak a legjövedelmezőbb üzletággá. Innen nézve teljesen logikus volt, hogy indítsunk egy olyan kurzust, ami speciálisan ezzel a területtel foglalkozik, és a hallgatók jobban megismerhetik ennek a működését. A résztvevők maximálisan visszaigazolták, hogy a képzésre szükség van, immáron öt éve sikeresen fut – a Covid ellenére is – a Majdnem Híres keretein belül, és a 2025-ös tavaszi félévben ismét elindítjuk. 

Lesz változás a tematikában, hiszen a képzés keretében már nemcsak a fesztiválokkal, hanem az aréna-showkkal is foglalkozni fogunk, reagálva az új trendekre. A rendezvények szempontjából sok hasonlóság van a két terület között, és ha nem lennének az utóbbi években sokat tapasztalt, képzett fesztiválipari szakemberek Magyarországon, akkor ezek a koncertek sem tudnának így megvalósulni.

Az iskola neve utal a „majdnem híres” státuszra. Mit jelent pontosan ez a kifejezés, és hogyan tud segíteni az iskola – az oktatáson túl – abban, hogy elérjék a kívánt célt a hallgatói?

A Majdnem Híres név azokra az emberekre utal, akik a színpadok mellett, a háttérben dolgoznak. Aki a színpadon van a reflektorfényben, ő a híres, akik segítik a munkáját a háttérből, azok a majdnem híresek. Ilyen értelemben a majdnem híresek azok, akik színpad sötét oldalán állnak.

Mi az oktatáson, az információátadáson túl azzal segítjük a hallgatóinkat, hogy igyekszünk számukra kinyitni a kapukat a zeneipar felé, hogy ki tudják építeni azokat a kapcsolatokat, amelyre szükségük lesz a munkájuk során. Tesszük mindezt akár a gyakornoki programunkkal, ahol menedzsmentekhez, fesztiválokhoz és egyéb zeneipari helyekhez próbálunk gyakornokokat juttatni, másrészt például a Music Hungaryn megvalósuló MH-RS Karrierexpo keretében, amelynek kifejezett célja, hogy a zenekarok, produkciók és a zeneipar cégek találkozzanak a Majdnem Híres hallgatóival. Mindezek mellett nagyon fontos az a Majdnem Híres hálózat, ami körbeveszi az intézményt. Ez egy erős, megtartó közösség, ami a volt és jelenlegi hallgatóinkból áll: 16 éve működünk, vannak már olyan öregdiákjaink, akik több mint egy évtizede dolgoznak zeneipari területen, vannak akik most kezdték. Amikor a terepen találkoznak, akkor mindig jó kapcsolódási pont, hogy az MHRS-ben végeztek, illetve igyekszünk folyamatosan olyan közösségi eseményeket is szervezni, ahol az alumni tud találkozni, ismerkedni. Ezek az események ma már az első lépcsőfokai a zeneipari ismerkedésnek és kapcsolatok kiépítésének. 

Majdnem Híresek a 2024-es Music Hungary konferencián

Milyen visszajelzéseket kaptok a végzett hallgatóktól? Van esetleg olyan nálatok tanult szakember, akinek útja inspiráló lehet mások számára?

Nagyon sok pozitív visszajelzést kapunk, de a legtöbbet az jelenti, amikor az új jelentkezők úgy jönnek felvételizni, hogy valaki ajánlotta nekik a Majdnem Hírest. 2023 tavaszán azzal szembesültünk, hogy a szeptemberben induló 25 fős csoportunk betelt, azelőtt hogy meghirdettük volna hivatalosan a képzés indulását, mert már annyian jelentkeztek az ajánlások alapján. Közben pedig érkeztek további jelentkezők is. Így sok gondolkodás után úgy döntöttünk, hogy belevágunk egy óriási feladatba, ami mindenképpen szintlépés és hatalmas mérföldkő volt a Majdnem Híres számára: 2023. őszén két MHRS zenei menedzsment csoportot indítottunk párhuzamosan. Szerintem azoknak a Majdnem Híreseknek a szakmai útja lehet inspiráló, akik különböző területeken évek óta dolgoznak a zeneiparban. Amikor egyszercsak azt veszem észre, hogy hallgatóból kolléga lett, akivel rendszeresen találkozok koncerteken, fesztiválokon, a hátterben.

Hogyan látod a magyar zeneipar helyzetét és jövőjét? Miben kellene fejlődnünk, hogy versenyképesebbek legyünk nemzetközi szinten?

A keretek adottak, amelyek meghatározzák a jelent és a jövőt is: kis ország vagyunk, kis piaccal, ahol azonban a nemzetközi zeneipari trendek érvényesülnek, akár a zenehallgatási szokásokat nézzük, akár a technológia változását, az MI előretörését, vagy a live iparágat. Nem teljes mértékben érvényesülnek ezek a trendek, kicsit torzulva, a hazai viszonyokhoz – például a fizetőképes kereslethez – illeszkedve. Így jelentek meg a hazai piacon is a stadion- és arénakoncertek, ami a post-Covid éra egyértelmű sajátossága, és ma már a fesztiválok mellett az élőzene egyre fontosabb terepévé váltak. A jövőben továbbra is a live iparág lesz a zeneipar húzóágazata, folytatódik a fesztiválpiac letisztulása, illetve az aréna-, stadionkoncerteknek is meg kell találniuk a helyüket a piacon. Jelenleg óriási a hype ezek körül, nagy ezekre a rendezvényekre a piaci igény, a produkció sikerességének, presztízsének mutatójává váltak, azonban a háttérben sokszor nem rentábilisak ezek a koncertek, mindenképp egy fenntartható működési modellre kell törekedni esetükben.  

Ami a jövőt meghatározza az egyértelműen a mesterséges intelligencia előretörése, ez egy olyan folyamat, ami gyökeresen fel fogja forgatni a zeneipart, a szerzői jogtól kezdve a gyártási folyamatokig, mindent átalakít a jövőben (és már a jelenben is).

Amiben fejlődni kellene, az mindenképpen a minél szélesebb körű információátadás, legyen szó szakmai tudásról vagy kapcsolatrendszerről, és minél inkább nyitni a regionális piacok és az ottani szakemberek felé. Hálózatokat, szervezeteket kellene létrehoznunk, a meglévőket megfelelően működtetnünk, és megteremteni egy olyan erős szakmai közeget, ahol olyan műhelymunkák zajlanak, amelyek segítségével fel tud készülni a hazai zeneipar az előttünk álló, folyamatosan jelentkező újabb és újabb kihívásokra, legyen szó az MI előretöréséről vagy egy újabb világjárvány jelentkezéséről. A Covidnál nemcsak az volt a rémisztő, hogy egyik napról a másikra összeomlott a közegünk, a megélhetési forrásunk, az életünk, hanem az is, hogy mennyire drámaian felkészületlenek voltunk erre. Tanulnunk kellene ebből és készülni az új kihívásokra, mert biztos vagyok benne, hogy lesznek. 

Ha már nemzetközi szint… Kiknek ajánlod a külföldi piacok nevű képzéseteket?

Elsősorban azoknak, akik zenei exportban gondolkodnak és szeretnék feltérképezni a regionális és nemzetközi lehetőségeket. Ez a képzés egy jó alkalom arra, hogy valaki megszerezze azokat az információkat, amelyek az első lépesekhez szükségesek, ha nemcsak a hazai színtérben gondolkodik egy produkció, hanem szeretné elérni a nemzetközi piacokat is.  

Min dolgoztok jelenleg? Lesznek esetleg további képzési programok a jövőben?

Új képzés ebben a tanévben egyelőre nem várható, az elmúlt egy-másfél évben elképesztő módon felgyorsult a Majdnem Híres fejlődése, és most a nagy lépések után szeretnénk a kiegyensúlyozott működést megteremteni. 

Szeptemberben ismét két párhuzamos csoport indult a zenei menedzsment képzésen és emellett egy újabb mérföldkőhöz értünk: elindult a Majdnem Híres Masterclass, vagyis az MHRS második évfolyama, reagálva azokra a kihívásokra, amelyek az elmúlt években egyre bonyolultabbá és összetettebbé váló zeneipari munkát meghatározzák. Ide már csak azok a hallgatók jelentkezhetnek, akik elvégezték az alapképzést, és bővíteni, mélyíteni szeretnék, vagy magasabb szintre emelnék a zeneipari ismereteiket.

A Majdnem Híres mögött egy kreatív szervezőcsapat áll, mindig sokkal több ötletünk van, mint amennyi egy-egy képzés keretébe belefér. Évek óta éreztük, hogy az egyéves zenei menedzsment képzés már nem elegendő, sok témát nem tudunk érinteni, alaposabban feldolgozni, pedig ezek szükségesek lennének. Így aztán tavasszal egy nagy levegővétellel belevágtunk a zenei menedzsment mesterképzés megszervezésébe, ami a zeneipar még mélyebb megismerését, további információk és kapcsolatok megszerzését segíti elő a hallgatóink számára. Egyelőre elég sok energiánkat leköti a két párhuzamosan futó és a keresztféléves zenei menedzsment csoport, a mesterképzéses csapat, a februárban startoló Fesztiválakadémia és a szintén februárban induló imPro-val közös zenei menedzsment képzésünk, ami kimondottan a zeneipar igazi főnökeit, az alkotókat célozza meg, és a képzés keretében az előadások mellett „artist coaching” is zajlik. A Majdnem Híres folyamatos mozgásban van, főleg azért, hogy mindig le tudjuk követni a zeneipari változásokat, így ha az idei tanévben nem is várható új képzés, de mindig előrukkolunk valamivel.

MHRS weboldal | MHRS Facebook | MHRS Instagram 

Szerző: Zahorján Ivett

Hasonló cikkek

Rendezett és hatékony koncertmenedzsment: bemutatjuk a Google Naptár szinkronizációt & a beépített naptárkezelőt! belföld - 2024.12.18
Megszületett a döntés: a Hangfoglaló Program bemutatta a 2024/25-ös évad induló előadóit belföld - 2024.12.17
Fellendülőben a koncertipar és a hazai fellépésszervező startup, a KoncertBooking.com belföld - 2024.12.16
Építs bizalmat és növeld fellépéseid számát a KoncertBooking.com badge rendszerével! belföld - 2024.12.07
Lépj szintet az új évben - így lehetsz jobb dalszerző 2025-ben! belföld - 2024.11.27
Azahriah, Platon Karataev és Fishing on Orfű is díjat kapott Veszprémben - tizenkettedszer zajlott le a Music Hungary Konferencia & Showcase belföld - 2024.11.21
HANGFOGLALÓ - Pályázat induló és kezdő előadók és zenekarok részére belföld - 2024.11.12
Mi az a WAV file és miért fontos, hogy ismerd? belföld - 2024.11.10
Ősszel újabb tematikus napokkal folytatódik a DEX Songwriting Expo belföld - 2024.11.02
Élőzene születésnapra? Hát persze! Maradandó élmény magadnak, szeretteidnek, ügyfelednek belföld - 2024.10.27
10 motivációs tipp zenészeknek #2 - barátkozz meg a legújabb technológiával és légy rugalmas! belföld - 2024.10.23
Mikor nem érdemes zenészként mesterséges intelligenciát használni? belföld - 2024.10.18
A jövő zenéje - A Kecskeméti Szimfonikus Zenekar jótékonysági koncertje a Gyermekétkeztetési Alapítvány számára belföld - 2024.10.16
Mentálhigiéné a zeneiparban, 6. rész: könyvek a lelki egészség megőrzéséhez belföld - 2024.10.16
Alkalmazkodás és rock ’n’ roll: a zeneipar aktuális kihívásaira keres választ a XII. Music Hungary Konferencia belföld - 2024.10.13
Zene és fenntarthatóság - KoncertBooking Podcast #S1E5 belföld - 2024.10.11
„Te gondoltad volna?” - Kontraszt dal- és klippremier belföld - 2024.10.10
Megjelent Amanna legújabb dala Szívemre Hallgatok címmel belföld - 2024.09.27
Jövőre sem lesz hiány világsztárokban – íme a Müpa 2025-ös programja belföld - 2024.09.27
Hogyan készíts tartalomnaptárat social média fiókjaidhoz zenészként? belföld - 2024.09.25
A dögös stoner, a forró blues és a pszichedelikus soul találkozása - interjú a Woodstock Barbie-val belföld - 2024.09.17
„Olyan eszközt akartunk létrehozni, ami inspirál és segít több zene létrehozásában" - Davoti Andorral, a Fast Rhymes létrehozójával beszélgettünk belföld - 2024.09.10
Budapestet és Brüsszelt köti össze az idei Európai Hidak fesztivál belföld - 2024.09.05
„A diverzitás maga a fejlődés lehetősége" - iamyankkal beszélgettünk belföld - 2024.09.02
„Legyünk önazonosak, azt a témát és formátumot keressük meg, amiben jól érezzük magunkat" - Lévai Richárd online marketing szakértővel beszélgettünk belföld - 2024.08.27
Így készülj az őszi időszakra zenészként belföld - 2024.08.20
„Szerintem a blues soha nem fog eltűnni” – Szabó Tamással, a Mojo zenekar egyik alapítójával beszélgettünk belföld - 2024.08.13
Megéri használt hangszert vásárolni? belföld - 2024.08.03
Tényleg nem kell félni az AI-tól zenészként? - KoncertBooking Podcast #S1E4 belföld - 2024.08.02
Csütörtökön kezdődik a Paloznaki Jazzpiknik belföld - 2024.08.02
Mit tehetsz zenészként a környezeti fenntarthatóságért? belföld - 2024.07.15
Social media tippek nyárra - KoncertBooking Podcast #S1E3 belföld - 2024.07.15
A koncertszervezés új generációja - KoncertBooking Podcast #S1E2 belföld - 2024.07.03
Megvan a Sávlekötő Camp by OTP Junior győztese belföld - 2024.06.28
Ősszel jelenik meg a Coldplay legújabb albuma, amelyhez újrahasznosított műanyagot használnak belföld - 2024.06.20
Miért érdemes zenekarként regisztrálni a KoncertBooking.com-ra? belföld - 2024.06.17
Lil Frakk nélkül folytatódott a Sávlekötő Camp by OTP Junior belföld - 2024.06.10
#RandomTippek: Hogyan kerülhet fel a zenéd a Spotify népszerű playlistjeire? belföld - 2024.06.01
Progresszív, pop, rap, hyper - izgalmas produkciók kerültek a Sávlekötő Camp by OTP Junior táborába belföld - 2024.05.10
Miből lett a cserebogár, avagy a 21. század legnagyobb digitális zenei innovációi belföld - 2024.05.09
Megjelent Amanna Valamiér' című új dala belföld - 2024.05.09
Átadták az Artisjus-díjakat belföld - 2024.05.06
Sávlekötő Camp by OTP Junior: 5 produkció már bent van a táborban belföld - 2024.05.03
Fonogram-díjátadó: a 4S Street, a Zaporozsec, a Carson Coma, Rúzsa Magdi, Pogány Induló és a Góbé is nyert belföld - 2024.04.28
Érdekességek a zene világából #3 - A zene hatása az anyaméhben lévő magzatra belföld - 2024.04.20
Idén hetedszer valósul meg a Dalszerző expo (DEX) belföld - 2024.04.20
„Amit birtokolsz, az birtokol” – megjelent Korinna és UTAZØ legújabb dala, a Zavar belföld - 2024.04.18
Így készíts ütős reels videókat! belföld - 2024.04.17
Útravaló zenészeknek: táplálkozási tippek a tavaszi, nyári szezonra belföld - 2024.04.14
Semmi se ment meg minket egymástól – új dallal és klippel jelentkezik az Esti Kornél belföld - 2024.04.12
Megjelent a PULSE legújabb dala, a Felesleges belföld - 2024.04.08
Digitalizáció és innováció a népzene területén címmel rendezett témanapot a Hagyományok Háza belföld - 2024.04.05
Mentálhigiéné a zeneiparban #5: a közösségi média szerepe belföld - 2024.03.24
Az Artisjus 12 milliárd forint jogdíjat fizetett ki tavaly belföld - 2024.03.21
Érkezik YEWO új dala, a Bálna belföld - 2024.03.13
Hungarian Oncoming Tunes (HOTS): világzenéről szóló workshopot tartanak március 14-én Budapesten belföld - 2024.03.11
Így készülj a szabadtéri koncertszezonra zenészként belföld - 2024.03.05
Republic 35 jövő februárban az MVM Dome-ban belföld - 2024.03.05
Tavaszi megújulás - oké, hogy munkával telik a szezon, de gondolj a well-beingre is! belföld - 2024.02.23
„Az új albumunkon a tudatosság nagyobb szerepet kapott" - Hangfoglalók #7: Heavy Brains zenekar belföld - 2024.02.19
Hogyan fejleszd a dalszövegírói készségeid? belföld - 2024.02.17
A jövő tehetségei 17. alkalommal mutatkoznak be a Jazz Showcase-en belföld - 2024.02.14
„Fontos, hogy a pár olyan zenéket válasszon, amelyek tükrözik az ízlésüket" - Hanzély Kitti esküvőszervezővel beszélgettünk belföld - 2024.02.12
Így készíts ütős zenei portfóliót! belföld - 2024.02.08
A Dal 2024 - Szombaton kezdődik a dalverseny belföld - 2024.02.08
#BackstageSztorik 6. rész: Felszegi Dalma zongoraművész belföld - 2024.02.05
Különleges programokkal zár a TechnoCool-kiállítás a Nemzeti Galériában belföld - 2024.01.31
#BackstageSztorik 5. rész: Gallasz Enikő, a WMMD ügyvezetője belföld - 2024.01.31
Éjszakai séták indulnak a 90-es évek ikonikus budapesti szórakozóhelyeire belföld - 2024.01.26
Hogyan adj nevet zenekarodnak? belföld - 2024.01.26
Minifesztiválon mutatkoznak be a Hangfoglaló Program idei támogatottjai a Turbinában belföld - 2024.01.18
Érdekességek a zene világából #2 – Zene és szex belföld - 2024.01.16
„Mindegyik oktatónk aktív zenész, és ez tudatos koncepció" - Vincze Juditot, az imPro School vezetőjét kérdeztük belföld - 2024.01.14
Százötven zenei programot tartanak az idei Fishing on Orfű fesztiválon belföld - 2024.01.10
Hosszú dal, rövid dal - melyik lesz sikeresebb? belföld - 2024.01.03
Növeld a produktivitásod 2024-ben – így lehetsz még hatékonyabb zenészként! belföld - 2023.12.28
Ganxsta Zolee: Dos Diavolos CD és Kartel-debüt újra belföld - 2023.12.22
Az Inota Fesztivált is európai díjra jelölték belföld - 2023.12.18
Jelentősen növelte a kifizetett jogdíjakat az EJI belföld - 2023.12.15
Zenei felvételekkel támogatja a Müpa az iskolákat belföld - 2023.12.15
Zenei marketing trendek 2024-ben - ezekre figyelj oda, amikor stratégiát tervezel! belföld - 2023.12.14
Ilyen volt a 2023-as évünk belföld - 2023.12.13
Ők kapták 2023-ban az Artisjus Előadói és Pedagógusi Díjakat belföld - 2023.12.12
Isten, zene, művészetek, te, én - megjelent a Pavilon Isten úgyse! című EP-je belföld - 2023.12.07
Lenny Kravitz jövő júliusban Budapestre jön belföld - 2023.12.06
„Nincs, aki fájna” - Korinna: Szalmaszív (dal- és klippremier) belföld - 2023.11.23
Tony Nameless és DANA vakon vannak: új zenei videó a rapperektől belföld - 2023.11.22
A zenész reputációja a social média korában belföld - 2023.11.22
Sting jövőre ismét Budapesten koncertezik belföld - 2023.11.20
#BackstageSztorik, 4. rész: „A handpan már-már egy jó szándékú drog" - a MAG Instruments tagjaival beszélgettünk belföld - 2023.11.14
„A gyerekek, fiatalok figyelmét őszinteséggel és közvetlenséggel lehet elnyerni" - Interjú Várnagy Andrea zongoraművésszel belföld - 2023.11.13
Hobo lemezbemutató koncert lesz a Nemzeti Színházban belföld - 2023.11.12
A Carson Coma és Lee y nyerte a fődíjat a Magyar Klipszemlén belföld - 2023.11.10
„Nem gyermekideálokat vagy ideálgyermekeket szeretnénk tanítani" - Interjú a Musicators alapítóival belföld - 2023.10.31
CD-n és dupla LP-n is megjelent az Omega Égi jel című lemeze belföld - 2023.10.26
Mesterséges intelligencia, élőzene, hibrid hangzások - mi minden várható 2024-ben a zeneiparban? belföld - 2023.10.26
Így készülj fel a következő videóinterjúra vagy podcast beszélgetésre zenészként! belföld - 2023.10.25
Ed Sheeran 2024-ben Budapestre jön belföld - 2023.10.20
Három koreai koncert várja a közönséget novemberben Budapesten belföld - 2023.10.20
Showcase Fesztivál a Magyar Zene Házában belföld - 2023.10.15
Zarina Prvasevda az Upbeat Best New Talent díj nyertese belföld - 2023.10.13
Rangos díjjal ismerték el Rúzsa Magdi menedzserének munkáját belföld - 2023.10.12
Dalok a kanadai prérikről: a Dead South a Budapest Parkban belföld - 2023.10.12
Elektroakusztikus zenei médiaművészet a BMC-ben belföld - 2023.10.12
5 tipp, hogy még megnyerőbben adj elő feldolgozás dalokat belföld - 2023.10.12
Mulató Aztékok: tíz év underground hip-hop vinylen és CD-n belföld - 2023.10.09
Tina Turner emlékkoncert az Erkel Színházban belföld - 2023.10.09
A művészetek, a tudomány és a mesterséges intelligencia köré épülő programsorozatot tartanak Pécsen belföld - 2023.10.09
BuSH fesztivál november elején hat fővárosi helyszínen belföld - 2023.10.05
„A rockabilly számomra egy örök szerelem" - Egri Péterrel, a Mystery Gang alapító-énekesével beszélgettünk belföld - 2023.10.04
Megjelent a legújabb Pathfinder Records-dal, a Cyberpsycho belföld - 2023.10.02
Spotify Clips: bűvöld el a rajongókat rövid videókkal a streaming óriáson is! belföld - 2023.09.21
A mentális egészség lesz a fő témája az idei Brain Barnak belföld - 2023.09.21
Magyar–olasz kulturális találkozások: pénteken kezdődik az Európai Hidak fesztivál! belföld - 2023.09.19
„Mindenkit megérintett valahogyan a dal" - Pongó Ottóval, a tyukodi Rocksuli alapítójával beszélgettünk belföld - 2023.09.19
Női punkzenekaroktól jelent meg válogatáslemez belföld - 2023.09.13
Pénzügyi kiskokos zenészeknek, 1. rész: minden, amit az EKHO-ról érdemes tudnod belföld - 2023.09.03
Taste The Freedom - Ilyen volt az idei Artisjus Songwriting Camp belföld - 2023.08.31
Elhunyt Szandai Mátyás jazz zenész belföld - 2023.08.30
„Elképesztő az az impulzus, amit kapunk a koncerteken" - Interjú a Nagy Bogi Live zenekarral belföld - 2023.08.29
Indul a klubszezon! - Marketing tippek őszre zenészeknek belföld - 2023.08.27
Ahol a múlt és a jelen találkozik: megjelent Korinna első dala és videoklipje belföld - 2023.08.24
Feledékeny vagy? - Tippek a zene memorizálásához belföld - 2023.08.20
NMHH-kutatás: a zenei platformok az új királycsinálók belföld - 2023.08.09
Grammy-díjas producerek Budapesten a SongLab projekten belföld - 2023.08.07
Visszatérnél a zenéléshez? Akkor tippjeink segítségedre lesznek! belföld - 2023.08.06
A jövő zenéje #2: a mesterséges intelligencia előnyei belföld - 2023.07.28
Sikert sikerre halmozol? Ne tartsd magadban! belföld - 2023.07.23
Vedd fel a harcot a szorongással! belföld - 2023.07.21
Megérkezett Solére új EP-je, a KIKI! belföld - 2023.07.07
Jazz Showcase-pályázat a Müpában – szeptember 24-éig jelentkezhetnek a jövő tehetségei belföld - 2023.07.04
Hogyan találj rá a réspiacodra zenészként? belföld - 2023.07.03
Networking a zene világában - Tippek #2 belföld - 2023.06.28
Fókuszban a helyi önkormányzatok támogatása: új szponzorációs funkció a KoncertBooking.com-on belföld - 2023.06.24
Mit posztoljak? - 7 hasznos tartalom tipp zenészeknek belföld - 2023.06.24
Ülj fel az érzelmi hullámvasútra! - Hogyan fejezd ki érzéseidet a koncerteken zenészként? belföld - 2023.06.22
Hogyan kezeld a negatív szakmai kritikát? belföld - 2023.06.13
Már a koncertszervezés sem a régi! – Digitális koncertfoglaló platformunk legújabb sikere és az új funkciók belföld - 2023.06.08
Ébredjünk fel, vegyük kezünkbe az életünk irányítását! Fatal Error dal- és klippremier belföld - 2023.06.08
Átadták az Artisjus-díjakat belföld - 2023.06.06
5 dolog, amire mondj nemet zenészként! belföld - 2023.06.01
„A kezdeti lelkesedést és türelmet fenntartani tényleg embert próbáló feladat" - Hangfoglalók #6: Cataflamingo zenekar belföld - 2023.05.30
Tudjuk, mit olvasol idén nyáron #3: memoárok női zenészekről belföld - 2023.05.29
KIM: 830 millió forint előadó-művészeti szervezetek támogatására belföld - 2023.05.27
Robbantsd be a social médiát nyáron! - Tartalmak, amiket imád a közönség belföld - 2023.05.26
Az információ hatalom: a big data és a zeneipar találkozása belföld - 2023.05.21
A zenekritika kihívásai a 21. században belföld - 2023.05.19
Lassulj le! - Slow life életmód zenészként belföld - 2023.05.16
Találj rá a belső békédre! - Zene és spiritualitás belföld - 2023.05.14
Hírlevél marketing zenészeknek - így maxold ki az email kampányaidat! belföld - 2023.05.12
Mi leszel, ha nagy leszel? - Nem csak zenészként helyezkedhetsz el a zeneiparban! (1. rész) belföld - 2023.05.09
„Mindegy, hogy hol, csak zenélhessünk" - Hangfoglalók #5: KACAJ zenekar belföld - 2023.05.08
„Ingyenmunka" - mikor éri meg és mikor nem? belföld - 2023.05.07
Szeptemberben ismét BALKAN:MOST Fesztivál! belföld - 2023.05.05
A jövő zenéje: mire képes a ChatGPT és mire nem? belföld - 2023.05.03
Fonogram-díjátadó: a 4S Street és Peter Srámek is a díjazottak között belföld - 2023.04.29
Mentálhigiéné a zeneiparban, 3. rész: rejtett küzdelmek és megoldásaik belföld - 2023.04.28
Így hackeld meg a TikTokot – trükkök a TikTok algoritmus befolyásolására (1. rész) belföld - 2023.04.14
Metallica-albumpremier a magyar mozikban is belföld - 2023.04.11
Műfaji és földrajzi sokszínűség a Budapest Ritmo kínálatában belföld - 2023.04.11
„Azt látjuk, hogy a koncertezéssel nagyon sok emberhez tudunk eljutni" | Hangfoglalók #4: A Király Halott belföld - 2023.04.09
Megvannak a Fonogram-jelöltek - április 29-én jön a Fonogram-nap! belföld - 2023.04.06
Digitalizálta az első tízezer oldalnyi zenetudományos emléket az OSZK belföld - 2023.04.01
Így őrizd meg hangod egészségét! #2 - Avagy ezérd mellőzd az alkoholt énekesként belföld - 2023.03.28
A hangkazetta reneszánsza, avagy nosztalgiára fel! belföld - 2023.03.26
Zongora-pedagógiai applikációt készített Nagy János Yancha belföld - 2023.03.25
Mentálhigiéné a zeneiparban, 2. rész: segítő applikációk belföld - 2023.03.25
WMMusicAcademy: Music Mentál - ismerd fel és előzd meg! belföld - 2023.03.24
Digitális menedzserasszisztenst kapnak a WMMusicDistribution ügyfelei a KoncertBooking.com-tól belföld - 2023.03.20
10 motivációs tipp zenészeknek: légy kitartó és maradj az utadon! belföld - 2023.03.18
Itt a Slapstick? harmadik single-je az új koncepcióalbumról - megjelent a Midlife Disco! belföld - 2023.03.18
„Ha fel kell adjunk érte valamit, feladjuk„ belföld - 2023.03.09
Fájdalmas, őszinte, gyönyörű - megérkezett boebeck első lemeze! belföld - 2023.03.09
Az Amoeba új középlemeze hip-hop producerrel készült belföld - 2023.03.01
Mi az a YouTube for Artists, és hogyan növelheted a láthatóságodat a használatával? belföld - 2023.02.27
„A zenénk leglényegesebb eleme a hangszeres improvizáció" | Hangfoglalók #3: Slapstick? belföld - 2023.02.24
Fény- és hangtechnikai ismeretek #4: a projection mapping belföld - 2023.02.22
A Guns n' Roses 17 év után visszatér Budapestre belföld - 2023.02.21
Tudjuk, mit olvasol idén tavasszal #1 – A legjobb dalírással kapcsolatos könyvek belföld - 2023.02.20
#BackstageSztorik 3. rész - Major Eszter dalszövegíró, költő belföld - 2023.02.15
Cél: a magyar könnyűzene támogatása - így épül fel Hangfoglaló Program (interjú) belföld - 2023.02.11
„A dalaimmal igyekszem elgondolkodtatni, mégis szórakoztatni a közönséget" | Hangfoglalók #2: aZorka belföld - 2023.02.09
Idén megújul és kibővül a KeszthelyFest belföld - 2023.02.08
A Level 42 idén eljön a Paloznaki Jazzpiknikre belföld - 2023.02.07
Áprilisban ismét világsztárok a Budapest Ritmón belföld - 2023.02.06
Engedd szabadjára kreativitásodat: 4 dolog, amin változtass, hogy újra szárnyalhasson az elméd! belföld - 2023.02.06
Hogyan segíthet a manifesztáció abban, hogy rátalálj a legjobb önmagadra 2023-ban? belföld - 2023.02.02
A kárpáti boszorkány Budapesten varázsol - Alina Pash az Akvárium Klubban belföld - 2023.01.30
Koncertet szervezel, rendezvényed lesz? Ne vedd félvállról a promóciót! belföld - 2023.01.26
Miért jó, ha megtanulsz még egy hangszeren játszani? Mondjuk! belföld - 2023.01.25
A Müpa az idei évet is a kulturális fenntarthatóságnak szenteli belföld - 2023.01.23
Megnyílt a Magyar Zene Háza poptörténeti kiállítása belföld - 2023.01.19
Viszkeleti Júlia: „Szeretném hinni, hogy az autentikus, őszinte hangzás utat tud törni magának" | Hangfoglalók #1: Maluridé belföld - 2023.01.19
Mutasd a posztod, megmondom, ki vagy! - Énmárkaépítés zenészként a social mediában belföld - 2023.01.18
Fény- és hangtechnikai ismeretek #3 – A backline belföld - 2023.01.16
Közösségi örömzenélés Veszprémben - a Hangjáték projektmenedzserével, Nádasdy Fannival beszélgettünk belföld - 2023.01.11
A műfaj sztárjai érkeznek a Jazzfest Budapestre tavasszal belföld - 2023.01.02
Jazzma.hu: közzétették a hazai jazz legjobbjait belföld - 2023.01.02
Régi dalok ≠ elfelejtendő dalok - promózd (újra) korábbi szerzeményeidet! belföld - 2022.12.30
Digitális fejlesztések kezdődnek a Zeneakadémián belföld - 2022.12.30
Így készülj 2023-ra: zenei marketing terv alapok belföld - 2022.12.27
Kellemes Ünnepeket kívánunk! belföld - 2022.12.21
Rockéletrajzok magyarul: Bono, Dave Grohl, Chris Cornell belföld - 2022.12.20
Hangfoglaló Program: döntés kezdő előadók támogatásáról belföld - 2022.12.17
Fény- és hangtechnikai alapismeretek #2 – A PA rendszer belföld - 2022.12.16
Artisjus előadói és pedagógusi díjakat adtak át belföld - 2022.12.15
A tehetségkutatók sztárkultuszát vizsgálta az NMHH belföld - 2022.12.14
Zene(i marketing) nélkül mit érek én? - Ilyen volt 2022 (2. rész) belföld - 2022.12.14
Balaton Sound - Armin van Buuren és Hardwell is fellép belföld - 2022.12.10
Idén is rockoltunk: hasznos funkciók, innovációk, szakmai előrelépés, avagy ez volt 2022 (1. rész) belföld - 2022.12.09
Billie Eilish is fellép jövőre a Szigeten belföld - 2022.12.01
Fény- és hangtechnikai alapismeretek #1 – a hangmérnökök szerepe a koncerteken belföld - 2022.11.28
Zenei streaming és jogdíjazás külföldön belföld - 2022.11.24
Hogyan hatnak az influencerek a zeneiparra? belföld - 2022.11.22
Az asszertív kommunikációs stílus előnyei belföld - 2022.11.22
Segítség, anya vagyok - és zenész! belföld - 2022.11.22
Upbeat: magyar vezetésű európai zenei platform alakult belföld - 2022.11.22
Kihirdették a jövő évi Campus Fesztivál első fellépőit belföld - 2022.11.17
Új funkció a KoncertBooking.com-on - PR asszisztens előadóknak, menedzsereknek belföld - 2022.11.16
Az NMHH összeállította a 2021-es zenei toplistákat belföld - 2022.11.15
A dalírás 10 pontja, avagy mitől lesz emlékezetes egy zeneszám? belföld - 2022.11.10
Új rajongók szerzése rövidfilmekkel: YouTube Shorts belföld - 2022.11.09
#BackstageSztorik 2. rész – Interjú Bagoly Sándor Endre dob roaddal belföld - 2022.11.03
A jövő már elkezdődött: zene a metaverzumban (1. rész) belföld - 2022.11.02
Hogyan hat a zene a társadalmunkra? belföld - 2022.10.20
Tizenhárom ország előadója lép fel a szerdán kezdődő Budapest Showcase Hub zenei fesztiválon belföld - 2022.10.18
Tévé nélkül mit érek én? – A tehetségkutatók előnyei és hátrányai belföld - 2022.10.18
Fórumot rendeznek a könnyűzenei oktatásról belföld - 2022.10.17
Esküvő, céges buli, szilveszter vagy szülinap – miért jó neked, ha kisebb rendezvényeken is fellépsz? belföld - 2022.10.11
#BackstageSztorik 1. rész – Interjú Balog László session zenésszel belföld - 2022.10.10
Így készíts zenei marketingtervet magadnak belföld - 2022.10.06
A streaming a zenerajongóknak jó, a szerzőknek kevésbé - állítja egy friss tanulmány belföld - 2022.10.01
Robbie Williams jövő márciusban ismét Budapesten koncertezik belföld - 2022.09.27
Rekordkísérlet a dalszerzők napján belföld - 2022.09.25
Vigyázz, kész, TikTok #2 – Tippek a kezdetekhez belföld - 2022.09.23
Munka és magánélet egyensúlya zenészként – igen, lehetséges! belföld - 2022.09.21
Fókuszban a kelet-európai zenei színtér: hamarosan jön a BUSH! belföld - 2022.09.19
Tehetség a színfalak mögött – így válhatsz te is session zenésszé belföld - 2022.09.15
„Nem kell mindig az egész világhoz szólni" - Nagy Kátyával beszélgettünk belföld - 2022.09.13
Építs közösséget INGYEN! – A Facebook-csoportok és ami mögöttük van belföld - 2022.09.08
Elindult a jelentkezés a Hangfoglaló Program idei Induló Előadói Alprogramjára! belföld - 2022.08.30
Beck Zoltán vezetésével ismét Zenélő Egyetem kurzus indul a Pécsi Tudományegyetemen belföld - 2022.08.30
A leghasznosabb appok zenészeknek (3. rész) belföld - 2022.08.29
Hogyan készül a tökéletes szettlista? Mondjuk! belföld - 2022.08.24
Élőzz úgy, akár a profik! belföld - 2022.08.22
7 módszer az improvizációs készségeid fejlesztésére belföld - 2022.08.08
Így őrizd meg a füleid egészségét belföld - 2022.07.27
Facebook marketing zenészeknek #1 - A retargeting belföld - 2022.07.06
A koncertszervezés új generációja – innovatív funkciók bevezetése az NKA támogatásával belföld - 2022.07.06
Így találd meg a saját zenei stílusod belföld - 2022.07.05
Rádiókat vizsgált az NMHH kutatása - ezek a legnépszerűbb előadók és dalok belföld - 2022.07.03
Networking a zene világában - Tippek #1 belföld - 2022.06.30
Mit olvasnak a híres zenészek? 2. rész belföld - 2022.06.01
Vidd be a rajongókat a színfalak mögé, avagy videóötletek zenészeknek belföld - 2022.05.31
Így maxold ki a YouTube-csatornád! belföld - 2022.05.30
Könnyítsd meg az életed a KoncertBooking.com belső könyvelés funkciójával! belföld - 2022.05.25
Így őrizd meg hangod egészségét! – 8 egyszerű, természetes módszer belföld - 2022.05.23
Nyugodj békében, iPod! belföld - 2022.05.22
Siker helyett pofára esés, avagy miért buknak el a zenészek? belföld - 2022.05.19
Így készülj a koncertjeidre testben és lélekben belföld - 2022.05.17
Ez most a sláger: már a 600. megrendelést is elérte a KoncertBooking.com belföld - 2022.05.05
Negatív kommenteket kapsz? Ne ess pánikba! belföld - 2022.05.03
Ezekre figyelj, ha Wikipédia-oldalt szeretnél készíteni! belföld - 2022.04.28
Az élőzene varázsa – a közösségi zeneélmény és ami mögötte van belföld - 2022.04.25
Hallgasd dalaidat empátiával! belföld - 2022.04.13
Hogyan adjak címet a dalaimnak? belföld - 2022.04.11
Rajongókból mecénások: Patreon zenészeknek (1. rész) belföld - 2022.04.11
Mit posztoljak? – 10 tartalom javaslat zenészek számára belföld - 2022.04.07
Artisjus: rekordszámú szerző részesült jogdíjban belföld - 2022.03.31
Így lépj egyről a kettőre a YouTube-on – 8 tipp a hatékony promócióhoz belföld - 2022.03.25
10 tipp kezdő zenei producereknek belföld - 2022.03.18
Képeznéd a hangod? Így válassz énektanárt! belföld - 2022.03.17
Zenekart alapítanál? Ezekre figyelj a tagok kiválasztásakor belföld - 2022.03.11
60 hazai fellépőt jelentett be a VOLT Fesztivál belföld - 2022.03.10
A régi zenék jobbak, mint a maiak? belföld - 2022.03.07
Hétfőtől korlátozások nélkül lehet koncertekre járni belföld - 2022.03.03
Készül az új albumod? Kezdd el már most a promót! (Tippek) belföld - 2022.03.03
Elindult A Dal 2022, szombaton már a második elődöntő jön belföld - 2022.02.28
Itt az ideje, hogy kihasználd a LinkedInben rejlő lehetőségeket! belföld - 2022.02.28
Hogyan segíthetnek a mikrocélok a zenei karrier építésében? belföld - 2022.02.24
Introvertáltnak lenni a zene világában - áldás vagy átok? belföld - 2022.02.18
Számodra mit jelent a siker? Soft skillek, amelyek segítenek fejlődni emberileg és szakmailag belföld - 2022.02.10
Vigyázz, kész, TikTok! Mondjuk, miért érdemes használni! belföld - 2022.02.08
Instagram Reels: így hozd ki a legtöbbet az új funkcióból! belföld - 2022.02.04
Zenei PR alapok, avagy ezekre figyelj, mielőtt szakember segítségét kéred! belföld - 2022.01.31
A Kaukázus zenekar is sikert aratott az Petőfi Zenei Díj 2022-n! belföld - 2022.01.26
Köteles Leander (Leander Kills) hozta el Az év férfi előadójának járó díjat a 6. Petőfi Zenei Díjátadó gálán! belföld - 2022.01.26
Az Ivan & The Parazol is fellépett a Petőfi Zenei Díj díjátadó gálán belföld - 2022.01.26
Hogyan válaszd ki a tökéletes dalt következő kislemezedhez? belföld - 2022.01.25
Jótékonysági koncertet adnál? Mondjuk, mikre figyelj! belföld - 2022.01.14
Zenét alakítottak elektronikus mezővé szegedi kutatók belföld - 2022.01.13
Szabályok, amiket zenészként érdemes megszegni! belföld - 2022.01.11
Klipforgatás alacsony büdzsével? Lehetséges! Mutatjuk, hogyan! belföld - 2022.01.05
Így keress pénzt 2022-ben zenészként belföld - 2021.12.27
Elakadtál? Így növeld a zenei kreativitásod! belföld - 2021.12.22
Témák, amikről zenészként érdemes blogolnod belföld - 2021.12.21
Ha ezek igazak rád, menedzserre van szükséged! belföld - 2021.12.15
5 rossz szokás, amit dalszerzőként érdemes elkerülnöd belföld - 2021.12.06
Saját weboldalt szeretnél? Ezekre figyelj! (Checklist) belföld - 2021.11.30
Koncertbooking a fizikai világban: a foglalási ügynökök szerepe belföld - 2021.11.26
Hogyan válassz zenei PR céget? belföld - 2021.11.22
Sikeres promóter szeretnél lenni? Akkor ezeket jó, ha tudod! belföld - 2021.11.03
5 szempont, amit érdemes figyelembe venni koncertfoglalás előtt belföld - 2021.10.13
Szereted a Facebookot? Akkor ez az új feature neked készült! belföld - 2021.05.16
Maszler László: Ez az időszak most a túlélésről szól! belföld - 2021.04.21
Újdonság a koncertszervező programban belföld - 2021.03.27
Muraközy Péter: A fesztiválok jelentős része egy üzleti vállalkozás belföld - 2021.03.22
A COVID-19 hatása a hangmérnökökre belföld - 2021.03.03
Eseményoldal automatikusan elsőkézből? belföld - 2021.02.26
Számlázz automatikusan, hagyd rá az alkalmazásra! belföld - 2021.02.25
Új korszak kezdődik a koncertszervezés adminisztrációjában belföld - 2021.02.23
Elindult a Koncertbooking.com blog – hírek a szakma minden szegletéből belföld - 2021.02.23

Ferestre pop-up (în cadru)

Expirare timp

Expirare timp

Nr de solicitări ale Dvs. au depășit
cele cinci posibilități,
Pentru alte căutări logați- Vă
sau înregistrați-Vă aici!

Tip

Tip

Registrare

Logare

Registrare

Registrare

Folosința paginii este legată de regisztrare.

Social

Registrați-Vă

sau

Registrare

Completarea numelui este obligatorie.
Completarea adresei de e-mail este obligatorie.
Completarea numărului de telefon este obligatorie.
Completarea cu parolă este obligatorie.
Acceptarea directivelor de prelucrare este obligatorie
Acceptarea condițiilor de utilizare este obligatorie.
Este obligatorie utilizarea pozei KoncertBooking cu filigran, siglă.
Ai deja profil? Logează-te!

Parolă uitată

Parolă uitată

Dacă ați uitat parola, puteți solicita una nouă prin completarea câmpului următor.

Parolă uitată

Vă rugăm să completați cu adresa de e-mail al utilizatorului.
Încă nu ai profil? Registrează-te aici!

If you haven't receive the activation email, you can ask for a new one by filling up the field below with your e-mail address.

Resend activation email

If you haven't receive the activation email, you can ask for a new one by filling up the field below with your e-mail address.

Resend activation email

Vă rugăm să completați cu adresa de e-mail al utilizatorului.
Încă nu ai profil? Registrează-te aici!

Reînnoire parolă

Reînnoire parolă

Dacă ați uitat parola, Vă trimitem un link, cu ajutorul căruia puteți face o parolă nouă și puteți ajunge înapoi în contul Dvs.

Reînnoire parolă

Vă rugăm a introduce parola din nou.
Vă rugăm să introduceți parola cea nouă

Atenție!

Atenție!

Pentru utilizarea funcției vă rugăm logați- Vă
sau înregistrați-Vă aici!

Meghívó küldése

Parolă uitată

Succes!

Succes!

Atenție!

Atenție!

Zi specială!

Zi specială!

Prețurile din listă pot fi diferite! Vă rugăm să cereți informații pe chat!

Atenție!

Atenție!

După showurile de miezul nopții, data de căutare corectă este cea de la ziua imediat următoare. De ex. La un show/eveniment club ce începe sâmbăta la miezul nopții, este de căutat ziua de duminică ora 01:00!

Zi specială!

Zi specială!

Prețurile din listă pot fi diferite! Vă rugăm să cereți informații pe chat!

Atenție!

După showurile de miezul nopții, data de căutare corectă este cea de la ziua imediat următoare. De ex. La un show/eveniment club ce începe sâmbăta la miezul nopții, este de căutat ziua de duminică ora 01:00!

Atenție!

Atenție!

Valabilitatea linkului de activare a expirat! E-mailul de activare V-a fost trimis din nou.

Keresés mentése

Keresés mentése

Keresését hozzáadhatja a naptárához, így az eseményben lévő linket megnyitva mindig friss találatokat kaphat.

Zi specială!

Előadói lista küldése

Hibás emailcím!
Nincsenek előadók kiválasztva

Ajánlat küldése

Ajánlat küldése

Hibás emailcím!

Listázó linkjének küldése

Listázó linkjének küldése

Hibás emailcím!
Név megadása kötelező!
Închidere