Barion Pixel

KoncertBooking: A jövő zenéje #2: az 5 legjobb generatív AI chatbot, amelyet neked is ismerned kell

külföld - 2024.02.25

A jövő zenéje #2: az 5 legjobb generatív AI chatbot, amelyet neked is ismerned kell

Az elmúlt évek technológiai fejlődése számos innovációt hozott magával, amelyek közül a generatív mesterséges intelligencia (AI) chatbotok kiemelkedő figyelmet kaptak. Ezek az AI által hajtott programok képesek emberi beszélgetéseket utánozni, intelligensen válaszolni a felhasználói kérdésekre és interakciókra, valamint új tartalmakat létrehozni. De mi is áll pontosan a generatív AI chatbotok mögött, hogyan változtatják meg a kommunikációt és a tartalomgyártást, továbbá melyik az 5 legismertebb generatív AI chatbot? Lássuk!

Mik azok a generatív AI chatbotok?

A generatív AI chatbotokat olyan algoritmusok működtetik, amelyek képesek felismerni, értelmezni a különböző nyelvi inputokat és reagálnak is azokra, továbbá releváns, kontextusfüggő válaszokat tudnak generálni. Ez a képesség teszi őket rendkívül hasznossá számos területen.

A generatív AI chatbotok fejlődése egyben új kihívásokat is jelent, mint például az etikai kérdések és a generált tartalom minőségének megkérdőjelezhetősége (éppen ezért fontos, hogy ha kell, vizsgáljuk felül a kapott eredményeket). Ezzel együtt e platformok nagy szerepet játszanak a digitális kommunikáció humanizálásában, lehetővé téve, hogy személyre szabottabb, emberközelibb kapcsolatot alakítsanak ki a cégek, tartalomgyártók, művészek a közönségükkel. A generatív AI chatbotok jelenség tehát nem csupán egy újabb technológiai újdonság; jelentős hatással van a kommunikáció jövőjére. Ahogy ezek a rendszerek tovább fejlődnek, várhatóan egyre fontosabb szerepet fognak betölteni mindennapjainkban, újradefiniálva azt, hogy mit jelent interakcióba lépni a digitális világban.

Zenészként a generatív AI chatbotok által készíthetsz üzleti tervet, ötleteket gyűjthetsz marketing aktivitásodhoz, generálhatsz bio-t, headline-okat, hirdetés szövegeket, sajtóanyagot, kérhetsz információkat a turnészervezéshez, generálhatsz különféle tartalmakat a social média oldalaidra, sőt, akár arra is megkérheted, hogy segítsen a dalszövegírásban, dalszerzésben.

Olvastad már? A jövő zenéje: mire képes a ChatGPT és mire nem?

Fotó: Canva

Melyek a legjobb generatív AI chatbotok?

ChatGPT

Talán meglepő, de nem a ChatGPT volt az első generatív AI eszköz a piacon, de kétségtelen, hogy ez volt az első olyan platform, amely igazán lenyűgözte a szélesebb közönséget és globálisan mainstreammé vált. Már a megjelenést követő hetekben elérte az egymillió aktív felhasználót. A jelentések szerint a ChatGPT a valaha volt leggyorsabban növekvő alkalmazás – bár ez a rekord röviddel azután megdőlt, hogy a Meta elindította a Threads-et. Az utóbbi időkben az OpenAI keményen dolgozott, hogy fenntartsa a felhasználók érdeklődését; először piacra dobtak egy Pro verziót, amelyet a legújabb és legerősebb nagynyelvű modell (LLM), GPT-4 hajt. Ezután hozzáadták a Dall-E által hajtott webböngészési és képgenerálási lehetőségeket, ezzel valóban multimodális lett a ChatGPT.

A platform óriási előnye, hogy amennyiben nem tud választ adni a feltett kérdésre, legyen az bármely területre, dologra fókuszáló kérdés, akkor is elég nagy esély van arra, hogy meg tudja mondani, hogyan találja meg a választ máshol a felhasználó. A ChatGPT az eredeti, és sok szempontból még mindig a legjobb generatív AI chatbot, ráadásul a magyar verziója is egészen jól használható. 

Google Bard (Gemini)

Sokan azt gondoltuk, hogy a Google-t – mint a mesterséges intelligencia világának uralkodóját – a ChatGPT érkezése hátráltatta az előrelépésben. Amikor a ChatGPT megjelent, nyilvánvalóvá vált, hogy talán az első komoly fenyegetés a Google hosszú távú dominanciájára a keresőmotorok iparágában bizony az OpenAI fejlesztése lesz. A Google válasza a Bard volt. Eltartott egy ideig, amíg megérkezett, és először az OpenAI hype-olt chatbotjának szerény utánzatának tűnt csupán. A megjelenést követő egy év elteltével azonban bebizonyosodott, hogy hasznos és van rá igény.

A Google a színfalak mögött ugrált modellek között. Eleinte a Bard-ot a LaMDA hajtotta, mielőtt egy újabb modellt, a PaLM 2-t bemutatták, javítva annak kódolási és matematikai képességeit. A legutóbbi váltás során a Gemini Pro-ra tértek át, majd a jövőbeli Gemini Ultra frissítésre. A Google legújabb verziója a jelentések szerint még a GPT-4-et is felülmúlja bizonyos feladatokban, például a beszédfelismerésben. A legújabb frissítések az Imagen 2 technológián alapuló képgenerálási képességeket adtak számára. A Bard nagy előnye, hogy illeszkedik a Google ökoszisztémájába. Ha valaki a Gmail, a Workspace, a Documents és egyebek felhasználója, akkor ez a verzió nagyon hasznos lehet számára.

Fotó: www.ipvanish.com

Microsoft Copilot

A Copilot a Microsoft jelenlegi AI chatbot zászlóshajója, amely a Bing keresőmotorjának új verziójaként, Bing Chat néven indult, mielőtt megszerezte volna saját nevét és független identitását. A Microsoft körültekintően választotta ki a nevet, amellyel azt sugallja, hogy valóban segít a felhasználóknak, nem csupán csevegni szeretne velük. A mesterséges intelligenciát a Windows-ba és a Microsoft 365-be is integrálta.

Az OpenAI egyik fő befektetőjeként a Microsoft kiváltságokkal rendelkezik, amikor technológiáját saját termékeiben használja. Az eredeti Bing Chat adta meg a lehetőséget elsőként arra, hogy sokak megtapasztalhassák a GPT-4-et, ma pedig a legerősebb és igencsak sokoldalú LLM jelenti a CoPilot gerincét. A ChatGPT-hez hasonlóan a Copilot a Dall-E-t is használja képek generálására. Legnagyobb előnye pedig az, hogy mesterséges intelligenciát injektál olyan eszközökbe, amelyeket több millióan használnak nap mint nap. 

Llama2

A Meta válasza a ChatGPT-re a multimodális Llama2 modellje. Azonban ahelyett, hogy kereskedelmi termékként csomagolnák, mint például a Microsoft vagy az OpenAI, kissé más megközelítést alkalmaztak. A kvázi nyílt forráskódú licencelési modellt követve a kód és a betanítási adatok bárki számára elérhetőek saját chatbotok létrehozásához. 

A Meta azt nyilatkozta, hogy ezt a megközelítést választotta annak érdekében, hogy a Llamát a lehető legszélesebb közönség számára elérhetővé tegye. A fejlesztés bár általános célú mesterséges intelligencia chatbotnak tekinthető, ugyanúgy, mint a ChatGPT vagy a Bard, különösen hasznos speciális alkalmazások készítéséhez. Jelenleg több nyílt forráskódú LLM is elérhető, de (saját tesztjei szerint) a Llama2 mindegyiket felülmúlja.

Kapcsolódó tartalom: A jövő zenéje #2: a mesterséges intelligencia előnyei

Claude

A Claude-ot az Anthropic hozta létre, amely vállalatot az OpenAI volt alkalmazottai alapították. A Claude az első épített multimodális chatbot, amely képes szöveget, hangot, képeket és dokumentumokat kezelni. Gyors, hatékony és rendkívül koherens válaszokat generál, azonban valamivel szűkebb a hatóköre, mint a ChatGPT-nek vagy a Bard-nak.

Az Anthropic kinyilvánította elkötelezettségét az etikus és átlátható mesterséges intelligencia mellett. Ez egy olyan chatbotot eredményezett, amely egyedülállóan képes kapcsolatba lépni olyan felhasználókkal, akik (talán tudtukon kívül) arra kérik, hogy etikátlan vagy káros tartalmat hozzon létre. Meg tudja magyarázni az általa követett szabályokat, indolkolni tudja viselkedését és alternatív módokat javasol a feladatok elvégzésére anélkül, hogy átlépné a korlátait. A ChatGPT 2023 elején történő megjelenése óta a Claude a gördülékenységével, valamint azzal a képességével emelkedett ki a többi közül, hogy képes megérteni az emberi kommunikáció finom árnyalatait és különbségeit

Ha további inspirációra vágysz olvasd szakmai blogunkat és iratkozz fel hírlevelünkre!

Forrás: LinkedIn/Bernard Marr, kiemelt kép: mashable.com

Hasonló cikkek

A Suno új fejlesztései áttörést hozhatnak a mesterséges intelligenciával történő zenealkotás terén külföld - 2024.12.12
A kisebb tartalomgyártókat segíti a YouTube új funkciója, a Hype külföld - 2024.11.16
Mi a baj az Instagrammal? külföld - 2024.11.14
7 zenész, akik tarolnak a YouTube-on – Így érdemes plusz tartalmat generálni a platformon külföld - 2024.11.07
Hogyan segítheti a zenei menedzserek munkáját az AI? külföld - 2024.10.09
5 podcast, amit hallgatnod kell, ha érdekel a nemzetközi zenekiadás mibenléte külföld - 2024.10.05
5 technológiai trend, ami 2025-ben nagy hatással lesz a zeneiparra külföld - 2024.09.22
Hogyan kezdj bele a mesterséges intelligencia alkalmazásába zenészként? külföld - 2024.09.09
Nemcsak a zenében tehetségesek - a leggazdagabb női énekesek külföld - 2024.09.08
Női énekessel folytatja a Linkin Park külföld - 2024.09.06
A hip-hop ikonikus női alkotóit ünnepli egy nemrég nyílt kiállítás New Yorkban külföld - 2024.08.23
A legjobb alternatív zeneiskolák Európában - 1. rész külföld - 2024.08.08
Mit olvasnak a híres zenészek? 3. rész külföld - 2024.07.29
A legkülönlegesebb zenei alműfajok az elmúlt 25 évből – 2. rész külföld - 2024.07.28
Miért és hogyan fejleszd angol nyelvtudásod zenészként? külföld - 2024.07.16
Újít a TikTok: mostmár vízjel nélkül is letölthetők a videók külföld - 2024.07.11
Tudjuk, mit olvasol idén nyáron #3 - Ülj ki a stégre és vedd kezedbe a leginspirálóbb életrajzokat! külföld - 2024.07.10
A 10 legjobb zenei szerkesztő program 2024-ben külföld - 2024.06.30
Tanulj, fejlődj, inspirálódj – a legjobb szakmai podcastek hangszerekről, zenei felszerelésekről külföld - 2024.06.26
Az alkalmi zenehallgatóktól a szuperrajongókig: a Spotify közönségszegmensei külföld - 2024.06.23
Hogyan működik és miért jó a Google text-to-music generátora, a MusicFX? külföld - 2024.06.14
Inspiráló zenei dokumentumfilmek esős napokra külföld - 2024.06.12
Hogyan alakítja át az AI a Z generáció zenei ízlését? külföld - 2024.06.06
Így hackeld meg a YouTube Shorts algoritmusát külföld - 2024.05.12
Nincs esély arra, hogy a mesterséges intelligencia teljesen leváltsa a zenészeket, és ez jól is van így külföld - 2024.05.05
A TV zenéje: sorozatok, amiknek a hangzásvilágát is imádjuk (1. rész) külföld - 2024.05.03
Global Music Report: jelentős növekedést produkált a zeneipar, de vannak problematikus területek külföld - 2024.04.28
Furcsa zenei kollabok, amik végül kultikussá váltak külföld - 2024.04.24
Elkészült az első mesterséges intelligencia által generált zenei videó külföld - 2024.04.07
A világ legkülönlegesebb hangszerei #1 - kalandozás a meditatív hangzásvilágban külföld - 2024.03.30
Zene és divat #2 - A punkok stílusa külföld - 2024.03.23
Innovatív zenei startupok 2024-ben – fókuszban a digitalizáció és a mesterséges intelligencia külföld - 2024.03.20
A legjobb online platformok zenetanuláshoz #1 külföld - 2024.03.17
Városok, amelyek kihagyhatatlanok a zene szerelmeseinek #2 külföld - 2024.03.14
A jövő zenéje #3: Output Co-Producer Pack Generator külföld - 2024.03.11
Zene és fenntarthatóság #4 - Kinetikus táncparkettek külföld - 2024.03.10
Tudjuk, mit olvasol idén tavasszal - kedvenc gitározásról szóló könyveink (1. rész) külföld - 2024.03.02
A playlistek ereje: hogyan befolyásolják a lejátszási listák a streamelési számokat és az előadók sikerességét? külföld - 2024.02.23
Az Eagles zenekar kéziratainak illetéktelen birtoklása miatt kezdődött bűnper New Yorkban külföld - 2024.02.21
Zene és fenntarthatóság, 3. rész - környezettudatos fesztiválok Európában külföld - 2024.02.11
Grammy-díjak 2024: íme a nyertesek listája külföld - 2024.02.05
A leghasznosabb appok zenészeknek (5. rész) - együttműködést támogató felületek külföld - 2024.02.03
Mi az a YouTube Samples és miért jó neked, ha zenész vagy? külföld - 2024.01.24
Zenei hagyományok #2: a korai jazz New Orleans-ban külföld - 2024.01.21
Szabadjára engedett kreativitás, avagy a Morning Pages technika külföld - 2024.01.17
Zenei hagyományok #1: klubkultúra Berlinben külföld - 2024.01.10
Műfajok nyomában, 3: a K-pop külföld - 2024.01.07
Zene és fenntarthatóság #2: zenészek, akik aktívan tesznek a környezetvédelemért külföld - 2023.12.10
Érdekességek a zene világából #1 - Valóban a zene a közös nyelvünk? külföld - 2023.12.06
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #6 – Podcastek a zenei üzletágról külföld - 2023.12.04
Új funkciókat jelentett be a TikTok: megérkeztek az előadói profilok! külföld - 2023.12.01
Elhunyt Shane MacGowan, a Pogues frontembere külföld - 2023.12.01
Disney-dalokkal érkezik Magyarországra a The King's Singers külföld - 2023.11.29
Tudjuk, mit olvasol idén télen! - Kedvenc dobolásról szóló könyveink külföld - 2023.11.20
YouTube zenészeknek, 4. rész: a legjobb csatornák DJ-knek külföld - 2023.11.15
Zene és fenntarthatóság, 1. rész: The Climate Gig külföld - 2023.11.08
Loudly: zenekészítés generatív mesterséges intelligenciával külföld - 2023.11.06
Hat év után ismét magyar csillag a Rising Stars-ban külföld - 2023.11.02
Műfajok nyomában, 2. rész: a trap zene külföld - 2023.10.27
Európában tovább nőttek a beszedett jogdíjak 2022-ben külföld - 2023.10.26
Megváltozik a Spotify jogdíj modellje 2024-től külföld - 2023.10.26
Nemzetközi díjat nyert a Larry külföld - 2023.10.23
Slash és zenekara, a Myles Kennedy & The Conspirators jövőre Budapesten lép fel külföld - 2023.10.20
Konferenciák, showcase-ek 2024-ben, amelyekre megéri jelentkezni külföld - 2023.10.18
A zeneipar szuperhősei, a szuperrajongók külföld - 2023.10.15
Kiadták az Electronic supergroup legjobb dalait külföld - 2023.10.14
A leghasznosabb appok zenészeknek (4. rész) - dalszerző alkalmazások külföld - 2023.10.02
Dalszerzők napja a mesterséges intelligencia jegyében külföld - 2023.09.29
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #5 – Podcastek a dalírásról külföld - 2023.09.24
TuneCore tanulmány: a megkérdezett indie előadók 27%-a használt már mesterséges intelligenciára épülő zenei eszközöket külföld - 2023.09.22
Eltűnsz a teendők között? A legjobb projektmenedzsment applikációk zenészeknek külföld - 2023.09.10
Tanulj, fejlődj, inspirálódj #5 – a legjobb szakmai podcastek dobosok számára külföld - 2023.08.08
Tedd próbára magad! - Külföldi dalszerző versenyek, amelyekre érdemes jelentkezni külföld - 2023.08.02
Itt a Meta legújabb fejlesztése, az Instagram Threads külföld - 2023.07.17
Gumicukor hegy, Bob Hope imitátor, kiskacsák - furcsa backstage igények világsztároktól (1. rész) külföld - 2023.06.18
Műfajok nyomában, 1. rész: a világzene külföld - 2023.04.20
ChatGPT-4: a zeneipar forradalmasítása mesterséges intelligenciára épülő nyelvi modellekkel külföld - 2023.04.16
Szakmázásra fel! - A legjobb zenei konferenciák Európában 2023-ban külföld - 2023.04.03
A régi zenék jobbak, mint a maiak? (2. rész) külföld - 2023.03.22
Az Apple Music önálló alkalmazást készített a klasszikus zene kedvelőinek külföld - 2023.03.21
Beköszöntött a „robotzene” kora, avagy egyre inkább teret hódít a mesterséges intelligenciával történő zenekészítés külföld - 2023.03.18
Már majdnem megvagy az új lemezeddel? Így készíts/készíttess ütős albumborítót hozzá! külföld - 2023.02.27
Megérkezett a Spotify új funkciója, a mesterséges intellingecián alapuló DJ külföld - 2023.02.23
„Lennél a Valentinom?” – 9 power couple a modern zene világából külföld - 2023.02.10
Március 19-én zárul a kolozsvári Jazz in the Park fesztivál versenyére való jelentkezés! külföld - 2023.02.08
Harry Styles kapta az év albuma díjat, Beyoncé rekordot döntött külföld - 2023.02.06
Michael Jackson unokaöccse játssza a címszerepet a Michael című életrajzi filmben külföld - 2023.02.01
George Michael, Missy Elliott, a Joy Division/New Order is jelölt a Rock & Roll Hírességek Csarnokába külföld - 2023.02.01
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #4 – „Nők a zenében” podcastek külföld - 2023.01.31
YouTube zenészeknek, 3. rész: fókuszban a zenei marketing külföld - 2023.01.23
Francia jelentés: csalnak a streaming hallgatottsággal külföld - 2023.01.16
Ava Max új lemezt ad ki külföld - 2023.01.11
Zene és divat kapcsolata: a flapperektől a hippiken és a punkokon át a kevert stílusokig külföld - 2023.01.09
YouTube zenészeknek, 2. rész - Branding, kritika, edukáció külföld - 2023.01.04
Nem csak a gamerek Mekkája: Discord zenészeknek külföld - 2022.12.30
Az elektronikus zene legfőbb online piactere: a Beatport és ami mögötte van külföld - 2022.12.29
7 nélkülözhetetlen ingyenes alkalmazás útközbeni zenéléshez külföld - 2022.12.27
Mentálhigiéné a zeneiparban, 1. rész: Támogató szervezetek, platformok külföld - 2022.12.20
YouTube zenészeknek, 1. rész: a 7 legjobb csatorna dobtanuláshoz külföld - 2022.12.20
Vigyázz, kész, TikTok #3: live streaming a TikTokon – van értelme? külföld - 2022.12.14
Innováció a zsebedben – niche zenei mobilappok, amikre érdemes odafigyelni #1 külföld - 2022.12.07
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #3 – Gitárról szóló podcastek külföld - 2022.12.04
#SpotifyWrapped: 2022 legnépszerűbb dalai, előadói, podcastjai és trendjei külföld - 2022.12.01
A bolygó az egyetlen táncparkettünk – zenei rendezvények és a fenntarthatóság külföld - 2022.11.24
Rádió vs. streaming – a milleniálok inkább a streamingben hisznek! külföld - 2022.11.22
Vigyázz, kész, streaming – így maxold ki az Apple Music-ot! külföld - 2022.11.18
Több mint egymilliárd fiatal hallása van veszélyben külföld - 2022.11.17
Zenész/sorsok – a legnézettebb zenei témájú filmek (1. rész) külföld - 2022.11.14
Az Amazon lekörözi a Spotify-t és az Apple Musicot? külföld - 2022.11.12
A független zenészek Mekkája, avagy a Bandcamp és ami mögötte van külföld - 2022.10.27
Egy tanulmány szerint a nők még mindig alulreprezentáltak a globális zeneiparban külföld - 2022.10.14
Új filmzenei albuma jelenik meg az Oscar-díjas Hans Zimmernek külföld - 2022.10.10
Hogyan használd a Redditet rajongótáborod növelésére? Mondjuk! külföld - 2022.10.07
Itt az új social média-őrület, a BeReal! Ismerd meg és használd ki a benne rejlő lehetőségeket! külföld - 2022.09.28
Tanulj, fejlődj, inspirálódj – a legjobb szakmai podcastek zenészek számára #2 külföld - 2022.09.02
Spotify & Shopify: így alakítsd át az előadói profilodat egy virtuális bolttá külföld - 2022.07.26
Tudjuk, mit olvasol idén nyáron #2 – 2022 eddigi legjobb zenei könyvei külföld - 2022.07.25
Lehetsz-e digitális nomád zenei producerként? Spoiler: IGEN! Mutatjuk, hogyan! külföld - 2022.07.20
Városok, amelyek kihagyhatatlanok a zene szerelmeseinek külföld - 2022.07.18
Cél: a világot jelentő deszkák, avagy tippek a nemzetközi zenei karrier felépítéséhez külföld - 2022.07.04
Tudjuk, mit olvasol idén nyáron – kedvenc zenei szakkönyveink külföld - 2022.06.15
A rap rövid története + 4 dolog, amit kerülj el (kezdő) rapperként külföld - 2022.06.13
Tanulj, fejlődj, inspirálódj – a legjobb szakmai podcastek zenészek számára külföld - 2022.06.08
Patreon zenészeknek - a jutalmak (2. rész) külföld - 2022.05.13
Mit olvasnak a híres zenészek? 1. rész külföld - 2022.05.11
Nem csak a 20 éveseké világ – előadók, akik 30-on túl lettek sikeresek külföld - 2022.04.27
A leghasznosabb appok zenészeknek (1. rész) külföld - 2022.03.28
#RiotGirls, avagy nők, akik megváltoztatták a zeneipart külföld - 2022.03.08
AR és VR technológia a zenében - ez lenne a jövő? külföld - 2022.02.15
NFT-k: egy új világ küszöbén állunk? külföld - 2022.01.19
Trükkök a Spotify algortimusának befolyásolására külföld - 2021.12.14
Ügyelj a biztonságra, avagy tippek rendezvényszervezőknek! külföld - 2021.11.09
A legkülönlegesebb zenei alműfajok az elmúlt 25 évből – 1. rész külföld - 2021.10.20
Jövőre Budapesten koncertezik a Red Hot Chilli Peppers! külföld - 2021.10.13
A 9 legjobb fülmonitor 2021-ben külföld - 2021.03.10
Less be a világsztárok luxusturnébuszába! külföld - 2021.03.03

Ferestre pop-up (în cadru)

Expirare timp

Expirare timp

Nr de solicitări ale Dvs. au depășit
cele cinci posibilități,
Pentru alte căutări logați- Vă
sau înregistrați-Vă aici!

Tip

Tip

Registrare

Logare

Registrare

Registrare

Folosința paginii este legată de regisztrare.

Social

Registrați-Vă

sau

Registrare

Completarea numelui este obligatorie.
Completarea adresei de e-mail este obligatorie.
Completarea numărului de telefon este obligatorie.
Completarea cu parolă este obligatorie.
Acceptarea directivelor de prelucrare este obligatorie
Acceptarea condițiilor de utilizare este obligatorie.
Este obligatorie utilizarea pozei KoncertBooking cu filigran, siglă.
Ai deja profil? Logează-te!

Parolă uitată

Parolă uitată

Dacă ați uitat parola, puteți solicita una nouă prin completarea câmpului următor.

Parolă uitată

Vă rugăm să completați cu adresa de e-mail al utilizatorului.
Încă nu ai profil? Registrează-te aici!

If you haven't receive the activation email, you can ask for a new one by filling up the field below with your e-mail address.

Resend activation email

If you haven't receive the activation email, you can ask for a new one by filling up the field below with your e-mail address.

Resend activation email

Vă rugăm să completați cu adresa de e-mail al utilizatorului.
Încă nu ai profil? Registrează-te aici!

Reînnoire parolă

Reînnoire parolă

Dacă ați uitat parola, Vă trimitem un link, cu ajutorul căruia puteți face o parolă nouă și puteți ajunge înapoi în contul Dvs.

Reînnoire parolă

Vă rugăm a introduce parola din nou.
Vă rugăm să introduceți parola cea nouă

Atenție!

Atenție!

Pentru utilizarea funcției vă rugăm logați- Vă
sau înregistrați-Vă aici!

Meghívó küldése

Parolă uitată

Succes!

Succes!

Atenție!

Atenție!

Zi specială!

Zi specială!

Prețurile din listă pot fi diferite! Vă rugăm să cereți informații pe chat!

Atenție!

Atenție!

După showurile de miezul nopții, data de căutare corectă este cea de la ziua imediat următoare. De ex. La un show/eveniment club ce începe sâmbăta la miezul nopții, este de căutat ziua de duminică ora 01:00!

Zi specială!

Zi specială!

Prețurile din listă pot fi diferite! Vă rugăm să cereți informații pe chat!

Atenție!

După showurile de miezul nopții, data de căutare corectă este cea de la ziua imediat următoare. De ex. La un show/eveniment club ce începe sâmbăta la miezul nopții, este de căutat ziua de duminică ora 01:00!

Atenție!

Atenție!

Valabilitatea linkului de activare a expirat! E-mailul de activare V-a fost trimis din nou.

Keresés mentése

Keresés mentése

Keresését hozzáadhatja a naptárához, így az eseményben lévő linket megnyitva mindig friss találatokat kaphat.

Zi specială!

Előadói lista küldése

Hibás emailcím!
Nincsenek előadók kiválasztva

Ajánlat küldése

Ajánlat küldése

Hibás emailcím!

Listázó linkjének küldése

Listázó linkjének küldése

Hibás emailcím!
Név megadása kötelező!
Închidere