Barion Pixel

KoncertBooking: Mit olvasnak a híres zenészek? 1. rész

külföld - 2022.05.11

Mit olvasnak a híres zenészek? 1. rész

Milyen könyveket ajánl Lenny Kravitz, Madonna, Frank Ocean vagy a Pearl Jam tagjai? Cikksorozatunkban neves zenészek könyvespolcaira tekintünk rá, kiemelve azokat a regényeket vagy verseskönyveket, amelyek minket is inspirálnak és szerintünk titeket is fognak (ha még nem tették). Következzenek hát az első rész alanyainak favoritjai!

Lenny Kravitz

A Grammy-díjas funk-rock zenész, Lenny Kravitz 1989-ben adta ki bemutatkozó albumát, a Let Love Rule-t. Azonos című memoárjában beszámol korai éveiről – arról, hogy milyen volt kétnemzetiségűként felcseperedni az 1960-as évek New Yorkjában, hogy miként csapott össze apjával, hogy hogyan lett szerelmes és hogy milyen mérföldkövek elérésével lett sikeres zenész. 

Kedvenc könyvei közé tartozik a Thelonious Monk: The Life and Times of an American Original Robin DG Kelley-től, ami egy kritikusok által elismert, lebilincselő saga egy zenész azon küzdelméről, hogy sikeres legyen anélkül, hogy megváltoztatná egyedi zenei látásmódját. 

Kravitz kedveli még J.D. Salinger korszakalkotó regényét, a Rozsban a fogó-t (The Catcher in the Rye) vagy 2015 előtt közismert magyar címén a Zabhegyezőt. A könyv – mint sokan tudjuk – az ártatlanság, az identitás, az összetartozás, a veszteség, az emberi kapcsolatok, a szexualitás és a depresszió összetett kérdéseivel foglalkozik. Szabadszájú nyelvezete miatt több amerikai államban és több országban betiltották.

Nem lenne teljes a lista Franz Kafka Az átváltozás (The Methamorphosis) című műve nélkül, melynek élénk fantáziavilága, mágikus erejű, álomszerű metaforakibontása minket is lenyűgöz, akárcsak Kravitzet.

 

Madonna

Madonnát lehet szeretni vagy utálni, de tény, hogy az utóbbi időkben újra feltalálta magát, miután forradalmasította a populáris kultúrát és megkérdőjelezte a nemi normákat, amikor belépett a 80-as évek férfiak által uralt zenei színterébe. Az MTV hajnalának ikonikus figurája ő, aki politikai, szexuális és vallási témák feldolgozásával harcolta ki magának a provokátor jelzőt. 

S hogy miket olvas legszívesebben egy provokátor? Például a The Bad Girl című könyvet, ami eredetileg 2006-ban jelent meg spanyolul Travesuras de la niña mala címen. Mario Vargas Llosa perui szerző műve, aki 2010-ben elnyerte az irodalmi Nobel-díjat. Ahogyan Kathryn Harrison újságíró is megjegyezte, a könyv újraírja Gustave Flaubert Madame Bovary-ját. Llosa változatában a cselekmény narrátorának, egy perui emigránsnak a több évtizedes szerelmi rögeszméjét követhetjük nyomon.

Káosz a köbön, ahogy Madonna szereti, avagy kedvelt olvasmányai közé tartozik a Shantaram is, ami Gregory David Roberts 2003-as regénye. A könyvben egy elítélt ausztrál bankrabló és heroinfüggő menekül a Pentridge börtönből, egészen Indiáig. A regényt sokan dicsérték a bombayi zűrzavaros, 80-as évekbeli élet élénk ábrázolásáért.

Itt van még Az időutazó felesége (The Time Traveler's Wife) című Audrey Niffenegger-könyv is, ami 2003-ban jelent meg és az amerikai szerző debütáló regénye, na meg Madonna egyik kedvence. Egy szerelmi történet ez, ami egy férfiról szól, aki genetikai rendellenessége miatt kiszámíthatatlanul utazik az időben, valamint egy nőről, Clare-ről, a férfi feleségéről, aki egy művész, és meg kell birkóznia a férje gyakori távolléteivel. A történet Niffenegger kudarcos kapcsolatainak metaforája, egyszerre sci-fi és romantikus regény.

Frank Ocean

A 2010-es évek eleji berobbanása óta az énekes-dalszerző, Frank Ocean feszegeti a kortárs R&B határait, ötvözve az egyedi stílust a rejtélyes, homályos szövegekkel és az érzelmileg túlfűtött énekkel. Grammy-díjas szólómunkái mellett dalokat írt Justin Biebernek, Beyoncé-nak és John Legendnek, de együtt dolgozott Tyler The Creatorral is az alternatív hip-hop kollektívában, az Odd Future-ben. Könyvespolca igen sokszínű.

A Difficult Men: Behind the Scenes of a Creative Revolution: From The Sopranos and The Wire to Mad Men and Breaking Bad kötelező azoknak, akik kedvelik az 1990-es évek végén és a 2000-es évek elején képernyőre került ikonikus sorozatokat, mint a The Wire, a Breaking Bad, a The Sopranos, a Mad Men, a Deadwood vagy a The Shield. Ezek a szériák az élet és a halál, a szerelem és a szexualitás, a függőség, a faji kérdések, az erőszak és az egzisztenciális unalom kérdéseivel foglalkoznak. A könyv nagyszabású exkluzív interjúkat tartalmaz az összes jelentős színésszel, köztük David Chase-sel és James Gandolfinivel.

A Kívülállók (The Outsiders) S. E. Hinton coming-of-age regénye, amelyet először 1967-ben adtak ki. Hinton 15 éves volt, amikor elkezdte írni a könyvet és 18, amikor az megjelent. A regény két rivális csoport közötti konfliktust tár fel, amelyek társadalmi-gazdasági státusz szerint osztanak fel (munkásosztálybeliek és felsőosztálybeliek). A történetet első szám, első személyben meséli el a tinédzser főszereplő, Ponyboy Curtis. Francis Ford Coppola 1983-ban készített egy filmadaptációt a könyvből, 1990-ben pedig egy rövid életű televíziós sorozat is megjelent belőle, ami onnan folytatódik, ahol a film abbamaradt. A színpadi adaptációt Christopher Sergel írta, és 1990-ben jelent meg. 

Frank Ocean polcán ott van még A Próféta (The Prophet), egy 26 prózai költeményt tartalmazó könyv is, amit angolul írt a libanoni-amerikai költő és író, Kahlil Gibran. Emellett szívesen olvassa az inspiráló Steve Jobs-életrajzot is, amit Walter Isaacson írt, aki mintegy 40 alkalommal beszélgetett Steve Jobs-szal. Ezek a beszélgetések szolgáltak a könyv alapjául, valamint a több, mint 100 – családtagokkal, barátokkal, ellenségekkel, versenytársakkal és kollégákkal készített – interjú.

Pearl Jam

Az előadók után jöjjenek egy kultikus zenekar kedvenc könyvei is! A Pearl Jam a 90-es évek eleji seattle-i alt-rock szcénában vált ismertté, élén Eddie Vedder grunge ikonnal és aktivistával. A X-generáció elégedetlenségének hangjaként a banda a kor egyik legnépszerűbb rockformációjává vált.

Franz Kafka Matt Cameront is elvarázsolta. A dobos-dalszerző-háttérvokálos a szerző Amerika című könyvéért rajong. Ahogyan az antikvarium.hu írja, a szerző „képzeletének Amerikája egyszerre a korlátlan lehetőségek mesebeli földje, és annak az elidegenedésnek klasszikus hazája, amit Kafka mindenkinél inkább átélt a Monarchia légkörében, és megérzett a távoli Egyesült Államok gyermetegebb, alakuló világában. Ennek a különös életérzésnek játékosan iszonyatos remeke az Amerika.”

Jeff Ament basszusgitárus-dalszerző az orosz író, Mikhail Bulgakov A Mester és Margarita (eredeti címén Мастер и Маргарита) művét emelte ki. A könyv nemcsak a 20. századi orosz, hanem egyben az egyetemes irodalom egyik csúcsa; sokrétegű és megjelenése óta sokféleképpen értelmezett alkotás, amelyben sok műfaj és stílus (romantika, realizmus, groteszk) keveredik, és ennek ellenére mégis többé-kevésbé egységes egészet alkot.

Versek is akadnak ám a kedvencek között! Eddie Vedder, a banda frontembere, énekes-dalszerző-gitáros a Jimmy’s Blues and Other Poems-t jelölte meg favoritnak. Ez a gyűjtemény James Baldwin költőt mutatja be. A könyörtelen őszinteségéről és a faji, nemi, osztállyal vagy szegénységi kérdésekkel kapcsolatban megdöbbentő prófétai meglátásairól ismert Baldwin költészetében éppoly merész és pezsdítő, mint híres regényeiben és esszéiben.

Folytatva a sort, vajon kinek a könyvespolcán van kiemelt helyen az Érik a gyümölcs (The Grapes of Wrath) című regény John Steinbecktől? A szólógitáros Mike McCready előszeretettel ajánlja ezt a művet, ami az 1929-es gazdasági világválságot követő „nagy depresszió” időszakában játszódik. A történet szerint a déli területeket sújtó szárazság és homokviharok tönkretették a farmerek terményeit, akik így nem tudták fizetni a bankok tulajdonában lévő birtokaikért a bérleti díjakat. A hasonló sorsra jutott Joad család történetét meséli el a regény.

A Mating Norman Rush amerikai író regénye és egyben Stone Gossard ritmusgitáros egyik kedvence. A történet egy amerikai végzős antropológia hallgató első szám, első személyű elbeszélése, aki 1980-ban Botswanába utazik. A könyv a főszereplő Nelson Denoonnal, egy ellentmondásos amerikai társadalomtudóssal való kapcsolatára összpontosít, aki kísérleti matriarchális falut alapított a Kalahári sivatagban.

Nektek melyik a kedvenc könyvetek? Szívesen olvasnátok magyar előadók, zenekarok kedvelt olvasmányairól is? Írjátok meg nekünk kommentben Facebookon vagy Instagramon!

A sorozat második részéért katt ide!

Forrás: moly.hu, antikvarium.hu, radicalreads.com, kiemelt kép: bbc.com

Hasonló cikkek

A Suno új fejlesztései áttörést hozhatnak a mesterséges intelligenciával történő zenealkotás terén külföld - 2024.12.12
A kisebb tartalomgyártókat segíti a YouTube új funkciója, a Hype külföld - 2024.11.16
Mi a baj az Instagrammal? külföld - 2024.11.14
7 zenész, akik tarolnak a YouTube-on – Így érdemes plusz tartalmat generálni a platformon külföld - 2024.11.07
Hogyan segítheti a zenei menedzserek munkáját az AI? külföld - 2024.10.09
5 podcast, amit hallgatnod kell, ha érdekel a nemzetközi zenekiadás mibenléte külföld - 2024.10.05
5 technológiai trend, ami 2025-ben nagy hatással lesz a zeneiparra külföld - 2024.09.22
Hogyan kezdj bele a mesterséges intelligencia alkalmazásába zenészként? külföld - 2024.09.09
Nemcsak a zenében tehetségesek - a leggazdagabb női énekesek külföld - 2024.09.08
Női énekessel folytatja a Linkin Park külföld - 2024.09.06
A hip-hop ikonikus női alkotóit ünnepli egy nemrég nyílt kiállítás New Yorkban külföld - 2024.08.23
A legjobb alternatív zeneiskolák Európában - 1. rész külföld - 2024.08.08
Mit olvasnak a híres zenészek? 3. rész külföld - 2024.07.29
A legkülönlegesebb zenei alműfajok az elmúlt 25 évből – 2. rész külföld - 2024.07.28
Miért és hogyan fejleszd angol nyelvtudásod zenészként? külföld - 2024.07.16
Újít a TikTok: mostmár vízjel nélkül is letölthetők a videók külföld - 2024.07.11
Tudjuk, mit olvasol idén nyáron #3 - Ülj ki a stégre és vedd kezedbe a leginspirálóbb életrajzokat! külföld - 2024.07.10
A 10 legjobb zenei szerkesztő program 2024-ben külföld - 2024.06.30
Tanulj, fejlődj, inspirálódj – a legjobb szakmai podcastek hangszerekről, zenei felszerelésekről külföld - 2024.06.26
Az alkalmi zenehallgatóktól a szuperrajongókig: a Spotify közönségszegmensei külföld - 2024.06.23
Hogyan működik és miért jó a Google text-to-music generátora, a MusicFX? külföld - 2024.06.14
Inspiráló zenei dokumentumfilmek esős napokra külföld - 2024.06.12
Hogyan alakítja át az AI a Z generáció zenei ízlését? külföld - 2024.06.06
Így hackeld meg a YouTube Shorts algoritmusát külföld - 2024.05.12
Nincs esély arra, hogy a mesterséges intelligencia teljesen leváltsa a zenészeket, és ez jól is van így külföld - 2024.05.05
A TV zenéje: sorozatok, amiknek a hangzásvilágát is imádjuk (1. rész) külföld - 2024.05.03
Global Music Report: jelentős növekedést produkált a zeneipar, de vannak problematikus területek külföld - 2024.04.28
Furcsa zenei kollabok, amik végül kultikussá váltak külföld - 2024.04.24
Elkészült az első mesterséges intelligencia által generált zenei videó külföld - 2024.04.07
A világ legkülönlegesebb hangszerei #1 - kalandozás a meditatív hangzásvilágban külföld - 2024.03.30
Zene és divat #2 - A punkok stílusa külföld - 2024.03.23
Innovatív zenei startupok 2024-ben – fókuszban a digitalizáció és a mesterséges intelligencia külföld - 2024.03.20
A legjobb online platformok zenetanuláshoz #1 külföld - 2024.03.17
Városok, amelyek kihagyhatatlanok a zene szerelmeseinek #2 külföld - 2024.03.14
A jövő zenéje #3: Output Co-Producer Pack Generator külföld - 2024.03.11
Zene és fenntarthatóság #4 - Kinetikus táncparkettek külföld - 2024.03.10
Tudjuk, mit olvasol idén tavasszal - kedvenc gitározásról szóló könyveink (1. rész) külföld - 2024.03.02
A jövő zenéje #2: az 5 legjobb generatív AI chatbot, amelyet neked is ismerned kell külföld - 2024.02.25
A playlistek ereje: hogyan befolyásolják a lejátszási listák a streamelési számokat és az előadók sikerességét? külföld - 2024.02.23
Az Eagles zenekar kéziratainak illetéktelen birtoklása miatt kezdődött bűnper New Yorkban külföld - 2024.02.21
Zene és fenntarthatóság, 3. rész - környezettudatos fesztiválok Európában külföld - 2024.02.11
Grammy-díjak 2024: íme a nyertesek listája külföld - 2024.02.05
A leghasznosabb appok zenészeknek (5. rész) - együttműködést támogató felületek külföld - 2024.02.03
Mi az a YouTube Samples és miért jó neked, ha zenész vagy? külföld - 2024.01.24
Zenei hagyományok #2: a korai jazz New Orleans-ban külföld - 2024.01.21
Szabadjára engedett kreativitás, avagy a Morning Pages technika külföld - 2024.01.17
Zenei hagyományok #1: klubkultúra Berlinben külföld - 2024.01.10
Műfajok nyomában, 3: a K-pop külföld - 2024.01.07
Zene és fenntarthatóság #2: zenészek, akik aktívan tesznek a környezetvédelemért külföld - 2023.12.10
Érdekességek a zene világából #1 - Valóban a zene a közös nyelvünk? külföld - 2023.12.06
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #6 – Podcastek a zenei üzletágról külföld - 2023.12.04
Új funkciókat jelentett be a TikTok: megérkeztek az előadói profilok! külföld - 2023.12.01
Elhunyt Shane MacGowan, a Pogues frontembere külföld - 2023.12.01
Disney-dalokkal érkezik Magyarországra a The King's Singers külföld - 2023.11.29
Tudjuk, mit olvasol idén télen! - Kedvenc dobolásról szóló könyveink külföld - 2023.11.20
YouTube zenészeknek, 4. rész: a legjobb csatornák DJ-knek külföld - 2023.11.15
Zene és fenntarthatóság, 1. rész: The Climate Gig külföld - 2023.11.08
Loudly: zenekészítés generatív mesterséges intelligenciával külföld - 2023.11.06
Hat év után ismét magyar csillag a Rising Stars-ban külföld - 2023.11.02
Műfajok nyomában, 2. rész: a trap zene külföld - 2023.10.27
Európában tovább nőttek a beszedett jogdíjak 2022-ben külföld - 2023.10.26
Megváltozik a Spotify jogdíj modellje 2024-től külföld - 2023.10.26
Nemzetközi díjat nyert a Larry külföld - 2023.10.23
Slash és zenekara, a Myles Kennedy & The Conspirators jövőre Budapesten lép fel külföld - 2023.10.20
Konferenciák, showcase-ek 2024-ben, amelyekre megéri jelentkezni külföld - 2023.10.18
A zeneipar szuperhősei, a szuperrajongók külföld - 2023.10.15
Kiadták az Electronic supergroup legjobb dalait külföld - 2023.10.14
A leghasznosabb appok zenészeknek (4. rész) - dalszerző alkalmazások külföld - 2023.10.02
Dalszerzők napja a mesterséges intelligencia jegyében külföld - 2023.09.29
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #5 – Podcastek a dalírásról külföld - 2023.09.24
TuneCore tanulmány: a megkérdezett indie előadók 27%-a használt már mesterséges intelligenciára épülő zenei eszközöket külföld - 2023.09.22
Eltűnsz a teendők között? A legjobb projektmenedzsment applikációk zenészeknek külföld - 2023.09.10
Tanulj, fejlődj, inspirálódj #5 – a legjobb szakmai podcastek dobosok számára külföld - 2023.08.08
Tedd próbára magad! - Külföldi dalszerző versenyek, amelyekre érdemes jelentkezni külföld - 2023.08.02
Itt a Meta legújabb fejlesztése, az Instagram Threads külföld - 2023.07.17
Gumicukor hegy, Bob Hope imitátor, kiskacsák - furcsa backstage igények világsztároktól (1. rész) külföld - 2023.06.18
Műfajok nyomában, 1. rész: a világzene külföld - 2023.04.20
ChatGPT-4: a zeneipar forradalmasítása mesterséges intelligenciára épülő nyelvi modellekkel külföld - 2023.04.16
Szakmázásra fel! - A legjobb zenei konferenciák Európában 2023-ban külföld - 2023.04.03
A régi zenék jobbak, mint a maiak? (2. rész) külföld - 2023.03.22
Az Apple Music önálló alkalmazást készített a klasszikus zene kedvelőinek külföld - 2023.03.21
Beköszöntött a „robotzene” kora, avagy egyre inkább teret hódít a mesterséges intelligenciával történő zenekészítés külföld - 2023.03.18
Már majdnem megvagy az új lemezeddel? Így készíts/készíttess ütős albumborítót hozzá! külföld - 2023.02.27
Megérkezett a Spotify új funkciója, a mesterséges intellingecián alapuló DJ külföld - 2023.02.23
„Lennél a Valentinom?” – 9 power couple a modern zene világából külföld - 2023.02.10
Március 19-én zárul a kolozsvári Jazz in the Park fesztivál versenyére való jelentkezés! külföld - 2023.02.08
Harry Styles kapta az év albuma díjat, Beyoncé rekordot döntött külföld - 2023.02.06
Michael Jackson unokaöccse játssza a címszerepet a Michael című életrajzi filmben külföld - 2023.02.01
George Michael, Missy Elliott, a Joy Division/New Order is jelölt a Rock & Roll Hírességek Csarnokába külföld - 2023.02.01
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #4 – „Nők a zenében” podcastek külföld - 2023.01.31
YouTube zenészeknek, 3. rész: fókuszban a zenei marketing külföld - 2023.01.23
Francia jelentés: csalnak a streaming hallgatottsággal külföld - 2023.01.16
Ava Max új lemezt ad ki külföld - 2023.01.11
Zene és divat kapcsolata: a flapperektől a hippiken és a punkokon át a kevert stílusokig külföld - 2023.01.09
YouTube zenészeknek, 2. rész - Branding, kritika, edukáció külföld - 2023.01.04
Nem csak a gamerek Mekkája: Discord zenészeknek külföld - 2022.12.30
Az elektronikus zene legfőbb online piactere: a Beatport és ami mögötte van külföld - 2022.12.29
7 nélkülözhetetlen ingyenes alkalmazás útközbeni zenéléshez külföld - 2022.12.27
Mentálhigiéné a zeneiparban, 1. rész: Támogató szervezetek, platformok külföld - 2022.12.20
YouTube zenészeknek, 1. rész: a 7 legjobb csatorna dobtanuláshoz külföld - 2022.12.20
Vigyázz, kész, TikTok #3: live streaming a TikTokon – van értelme? külföld - 2022.12.14
Innováció a zsebedben – niche zenei mobilappok, amikre érdemes odafigyelni #1 külföld - 2022.12.07
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #3 – Gitárról szóló podcastek külföld - 2022.12.04
#SpotifyWrapped: 2022 legnépszerűbb dalai, előadói, podcastjai és trendjei külföld - 2022.12.01
A bolygó az egyetlen táncparkettünk – zenei rendezvények és a fenntarthatóság külföld - 2022.11.24
Rádió vs. streaming – a milleniálok inkább a streamingben hisznek! külföld - 2022.11.22
Vigyázz, kész, streaming – így maxold ki az Apple Music-ot! külföld - 2022.11.18
Több mint egymilliárd fiatal hallása van veszélyben külföld - 2022.11.17
Zenész/sorsok – a legnézettebb zenei témájú filmek (1. rész) külföld - 2022.11.14
Az Amazon lekörözi a Spotify-t és az Apple Musicot? külföld - 2022.11.12
A független zenészek Mekkája, avagy a Bandcamp és ami mögötte van külföld - 2022.10.27
Egy tanulmány szerint a nők még mindig alulreprezentáltak a globális zeneiparban külföld - 2022.10.14
Új filmzenei albuma jelenik meg az Oscar-díjas Hans Zimmernek külföld - 2022.10.10
Hogyan használd a Redditet rajongótáborod növelésére? Mondjuk! külföld - 2022.10.07
Itt az új social média-őrület, a BeReal! Ismerd meg és használd ki a benne rejlő lehetőségeket! külföld - 2022.09.28
Tanulj, fejlődj, inspirálódj – a legjobb szakmai podcastek zenészek számára #2 külföld - 2022.09.02
Spotify & Shopify: így alakítsd át az előadói profilodat egy virtuális bolttá külföld - 2022.07.26
Tudjuk, mit olvasol idén nyáron #2 – 2022 eddigi legjobb zenei könyvei külföld - 2022.07.25
Lehetsz-e digitális nomád zenei producerként? Spoiler: IGEN! Mutatjuk, hogyan! külföld - 2022.07.20
Városok, amelyek kihagyhatatlanok a zene szerelmeseinek külföld - 2022.07.18
Cél: a világot jelentő deszkák, avagy tippek a nemzetközi zenei karrier felépítéséhez külföld - 2022.07.04
Tudjuk, mit olvasol idén nyáron – kedvenc zenei szakkönyveink külföld - 2022.06.15
A rap rövid története + 4 dolog, amit kerülj el (kezdő) rapperként külföld - 2022.06.13
Tanulj, fejlődj, inspirálódj – a legjobb szakmai podcastek zenészek számára külföld - 2022.06.08
Patreon zenészeknek - a jutalmak (2. rész) külföld - 2022.05.13
Nem csak a 20 éveseké világ – előadók, akik 30-on túl lettek sikeresek külföld - 2022.04.27
A leghasznosabb appok zenészeknek (1. rész) külföld - 2022.03.28
#RiotGirls, avagy nők, akik megváltoztatták a zeneipart külföld - 2022.03.08
AR és VR technológia a zenében - ez lenne a jövő? külföld - 2022.02.15
NFT-k: egy új világ küszöbén állunk? külföld - 2022.01.19
Trükkök a Spotify algortimusának befolyásolására külföld - 2021.12.14
Ügyelj a biztonságra, avagy tippek rendezvényszervezőknek! külföld - 2021.11.09
A legkülönlegesebb zenei alműfajok az elmúlt 25 évből – 1. rész külföld - 2021.10.20
Jövőre Budapesten koncertezik a Red Hot Chilli Peppers! külföld - 2021.10.13
A 9 legjobb fülmonitor 2021-ben külföld - 2021.03.10
Less be a világsztárok luxusturnébuszába! külföld - 2021.03.03

Ferestre pop-up (în cadru)

Expirare timp

Expirare timp

Nr de solicitări ale Dvs. au depășit
cele cinci posibilități,
Pentru alte căutări logați- Vă
sau înregistrați-Vă aici!

Tip

Tip

Registrare

Logare

Registrare

Registrare

Folosința paginii este legată de regisztrare.

Social

Registrați-Vă

sau

Registrare

Completarea numelui este obligatorie.
Completarea adresei de e-mail este obligatorie.
Completarea numărului de telefon este obligatorie.
Completarea cu parolă este obligatorie.
Acceptarea directivelor de prelucrare este obligatorie
Acceptarea condițiilor de utilizare este obligatorie.
Este obligatorie utilizarea pozei KoncertBooking cu filigran, siglă.
Ai deja profil? Logează-te!

Parolă uitată

Parolă uitată

Dacă ați uitat parola, puteți solicita una nouă prin completarea câmpului următor.

Parolă uitată

Vă rugăm să completați cu adresa de e-mail al utilizatorului.
Încă nu ai profil? Registrează-te aici!

If you haven't receive the activation email, you can ask for a new one by filling up the field below with your e-mail address.

Resend activation email

If you haven't receive the activation email, you can ask for a new one by filling up the field below with your e-mail address.

Resend activation email

Vă rugăm să completați cu adresa de e-mail al utilizatorului.
Încă nu ai profil? Registrează-te aici!

Reînnoire parolă

Reînnoire parolă

Dacă ați uitat parola, Vă trimitem un link, cu ajutorul căruia puteți face o parolă nouă și puteți ajunge înapoi în contul Dvs.

Reînnoire parolă

Vă rugăm a introduce parola din nou.
Vă rugăm să introduceți parola cea nouă

Atenție!

Atenție!

Pentru utilizarea funcției vă rugăm logați- Vă
sau înregistrați-Vă aici!

Meghívó küldése

Parolă uitată

Succes!

Succes!

Atenție!

Atenție!

Zi specială!

Zi specială!

Prețurile din listă pot fi diferite! Vă rugăm să cereți informații pe chat!

Atenție!

Atenție!

După showurile de miezul nopții, data de căutare corectă este cea de la ziua imediat următoare. De ex. La un show/eveniment club ce începe sâmbăta la miezul nopții, este de căutat ziua de duminică ora 01:00!

Zi specială!

Zi specială!

Prețurile din listă pot fi diferite! Vă rugăm să cereți informații pe chat!

Atenție!

După showurile de miezul nopții, data de căutare corectă este cea de la ziua imediat următoare. De ex. La un show/eveniment club ce începe sâmbăta la miezul nopții, este de căutat ziua de duminică ora 01:00!

Atenție!

Atenție!

Valabilitatea linkului de activare a expirat! E-mailul de activare V-a fost trimis din nou.

Keresés mentése

Keresés mentése

Keresését hozzáadhatja a naptárához, így az eseményben lévő linket megnyitva mindig friss találatokat kaphat.

Zi specială!

Előadói lista küldése

Hibás emailcím!
Nincsenek előadók kiválasztva

Ajánlat küldése

Ajánlat küldése

Hibás emailcím!

Listázó linkjének küldése

Listázó linkjének küldése

Hibás emailcím!
Név megadása kötelező!
Închidere